| Hür Haber Ajansı

 

İndex

14 Şubat 2018, Carşamba 07:46:35 Kaydet Paylaş

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Kars'ta aralıksız sürdürdüğü çalışmalarla Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduranlara geçit vermiyor.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri sokak satıcılarına ve sokakların uyuşturucudan temizlenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. 

Ekipler yaptığı çalışmalar kapsamında üzerlerinde uyuşturu bulunduğu ihbarı üzerine yapılan aramalarda 7 şahsın üzerinde bir miktar Esrar ve Metamfetamin olarak bilinen uyuşturucu madde, 6 adet Sentetik İlaç, uyuşturucu madde kullanımına yarayan 2 adet cam aparat bulundu. Bulunan malzemeler görevlilerce muhafaza altına alınırken, gözaltına alınan 7 şahıs hakkında ise TCK-191 (Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak) suçu kapsamında adli işlem başlatıldı. Olayla ilgili tahkikatlar devam ediyor.

Konu ile ilgili Kars Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, "Kars Emniyet Müdürlüğümüz tarafından gençlerimizi ve geleceğimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve organizasyonları tespit edilerek, uyuşturucu madde arzının önlenmesine yönelik çalışmalarımız kararlılıkla ve artarak devam etmektedir." denildi.

(H.H.A.) KARS/FİLİZ D.
Bu Haberin Manşeti :


Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 270
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler