2017 YILININ SEVGİLİ OLARAK BİTİREN HANDE ERÇEL VE MURAT DALKILIÇ | Hür Haber Ajansı

 

İndex

2017 YILININ SEVGİLİ OLARAK BİTİREN HANDE ERÇEL VE MURAT DALKILIÇ

15 Aralık 2017, Cuma 08:49:31 Kaydet Paylaş
2017 YILININ SEVGİLİ OLARAK BİTİREN HANDE ERÇEL VE MURAT DALKILIÇ

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Birkaç ay önce eşi Merve Boğlu ile evliliğini bitiren Murat Dalkılıç 2017 senesinin son bombasını Hande Erçel ile yaşadığı aşk ile patlattı.

4 ay önce boşanan popçu Murat Dalkılıç’ın oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Beraberlik 5 gün önce başladı. Oyuncu Hande Erçel kısa zaman önce iş adamı Mehmet Dinçerler ile beraberdi.

 

MERVE BOLUĞUR İLE İLİŞKİLERİ BAŞLAYINCA “SADECE DOSTUZ” DEMİŞLERDİ

Oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç 2014 yazında Bodrum plajlarında görüntülenmiş fakat “Aramızda aşk yok, dostluk var.” demişti. Kısa süre sonra ilişki ortaya çıktı. Çift 2015’te nikâh masasına oturdu. Fakat evlilk uzun sürmedi. Sosyal medya hesaplarından boşanacaklarını açıklayan popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur’un iki sene süren evlilikleri Eylül 2017’de resmen bitti.

HANDE ERÇEL SEVGİLİSİNİN YAKIN ARKADAŞIYLA BİRLİKTE OLMUŞTU

Hande Erçel ve Ekin Mert Daymaz sevgiliyken, Mehmet Dinçerler ile çift olarak görüşüyorlardı. Hande Erçel, Ekin Mert Daymaz ile ayrılınca Mehmet Dinçerler ile çıkmaya başlamış ve herkesi şaşırtmıştı. Güzel oyuncu Mehmet Dinçerler ile ilişkisi boyunca Instagam’a yüklediği fotoğraflara dikkat eder olmuştu. Hande Erçel eskiye göre daha az dekolteli fotoğraflar tercih ediyordu.

MEHMET DİNÇELER AYRILIĞI YALANLASA DA HANDE “DOĞRU” DEMİŞTİ

44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kazandığı “en iyi komedi/romantik komedi dizisi kadın oyuncu” ödülüyle isminden söz ettiren Hande Erçel, aşk yaşamıyla alakalı dedikodulara nokta koymuştu. Genç oyuncu, Mehmet Dinçerler’den ayrıldığı iddiasına şu şekilde cevap vermişti: “Özel hayatımla alakalı konuşmayı pek tercih etmiyorum. Her zaman dediğim gibi mesleğimi sevgiyle yapmaya devam ediyorum. Artık bu konuyla gündemi meşgul etmemek ismine bu açıklamayı yapıyorum; ayrılık kararı aldığımız doğrudur.” Oysa Mehmet Dinçerler geçen günlerde ayrılık haberlerini soran gazetecilere “Birisi kuyuya bir taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor. Biz de çıkaramadık. Çıkarmaya da çalışmadık” demişti.

 

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ SÜNDÜZ.E

Okunma : 461
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler