ABD'DE ÇİKOLATANIN TADINI ALAN GEYİK AİLESİYLE BİRLİKTE MARKETE GERİ GELDİ | Hür Haber Ajansı

 

İndex

ABD'DE ÇİKOLATANIN TADINI ALAN GEYİK AİLESİYLE BİRLİKTE MARKETE GERİ GELDİ

18 Aralık 2017, Pazartesi 11:47:49 Kaydet Paylaş
ABD'DE ÇİKOLATANIN TADINI ALAN GEYİK AİLESİYLE BİRLİKTE MARKETE GERİ GELDİ

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Markete giren geyiğe çikolata verildi. Çikolata yiyen geyik daha sonra ailesini de yanına alıp tekrardan markete geri geldi.

ABD’nin Colorado eyaletinde bir markete geyik girdi. Daha ilginci ise, çikolata verilen geyiğin sonrasında ailesini de alıp tekrardan markete gelmesiydi.

Colorado eyaletinde market sahibi Lori Jones, sabah marketi açtıktan sonra bir geyiğin içeri girdiğini gördü. Rafları gezinen geyiğin aç olduğunu tahmin ederek, geyiğe çikolata veren market sahibi, hayvanı daha sonra marketten çıkardı. Kısa bir müddet sonra anne geyik başka geyiklerle beraber dükkana geri geldi. Gelişen olaylar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen market sahibi Lori Jones “Sabah saatlerinde marketi açtım ve kısa zaman sonra dükkanda bir geyiğin gezindiğini fark ettim. Önce çok şaşırdım. Sonra geyiğin aç olabileceğini tahmin ettim ve ona çikolata uzattım. Çikolatayı keyifle yiyen geyiği daha sonra dışarı çıkardım ancak yarım saat sonra kapıda geyiği ve öbür aile fertlerini fark ettim” şeklinde konuştu. Geyiklerin kapıda, “Biz de içeri girebilir miyiz?” der gibi beklediğini belirten Jones, “Hayır” diye onları içeri almadığını söyledi.

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ AYTEN B.

Okunma : 443
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler