Ailesini katletti | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Ailesini katletti

31 Mayıs 2017, Carşamba 08:57:31 Kaydet Paylaş
Ailesini katletti

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
İzmir’in, Bornova ilçesi Çamdibi semtinde fabrika işçisi Sami Ergu (29), özel güvenlik görevlisi eşi Serap Ergu (34) ve kızı Sena Ergu’yu (5) bıçakla öldürdükten sonra, bıçağını boğazına saplayıp intihar etti. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Sami Ergu’nun, eşini ve çocuğunu öldürüp intihar etmeden önce yazdığı notu bulundu. Polisin evdeki araştırmaları sırasında Ergu’nun kullandığı ilaçlar da görüldü.

Olay, kendilerinden haber alınmayınca, Sami Ergu’nun kardeşi Sabit Ergu’nun eve gelmesiyle ortaya çıktı. Zili çalmasına karşın yanıt alamayınca yedek anahtarla kapıyı açan Sabit Ergu, ağabeyi Sami, yengesi Serap ve yeğeni Sena’nın kanlar içindeki cesetleriyle karşılaştı. Sabit Ergu hem polise hem yakınlarına haber verdi.

SOSYAL MEDYADAN ŞARKI PAYLAŞMIŞ

Polisin evdeki araştırmaları sırasında Ergu’nun kullandığı ilaçlar da bulundu. Ayrıca Sami Ergu’nun yazdığı ‘Herkese hastalık bulaştırıyorum.Yapmak zorundaydım”’ notu da bulundu. Polis, Sami Ergu’nun cep telefonu ve bilgisayarı ile sosyal medya hesaplarını da incelemeye aldı. Her fırsatta eşini çok sevdiğini söylediği belirtilen Sami Ergu’nun, 14 Mayıs günü Özbek şarkıcı Yıldız Usmonova’nın ‘Seni Severdim’ şarkısını Facebook hesabından paylaştığı ortaya çıktı

( H.H.A ) MERKEZ / C.D

 

Okunma : 599
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler