Alibeyoğlu; " 10 Yıldır Neden Sessiz Kaldınız | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Alibeyoğlu; " 10 Yıldır Neden Sessiz Kaldınız

10 Şubat 2019, Pazar 08:52:27 Kaydet Paylaş
Alibeyoğlu; " 10 Yıldır Neden Sessiz Kaldınız

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
HDP Kars Nelediye Eş Başkan adaylarının " Yolsuzluk Komisyonu " önerisine ilk yanıt DSP Kars Belediye Başkan Adayı Naif Alibeyoğlu'ndan geldi.
Şimdiye kadar neden sessiz kalındığını merak ettiğini belirterek komisyon önerisini kabul ettiğini açıklayan Alibeyoğlu yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
" Biz sayın HDP adayının komisyon önerisini kabul ediyor, birlikte çalışmaya hazır olduğumuzu açıklıyoruz. Yalnız son 10 (on) yılda HDP Meclis üyelerinin hangi komisyon önerisinde bulunduğunu, nasıl bir çalışma yaptığını, bugüne kadar neden sessiz kalındığını merak ediyoruz. Ve soruyoruz neden bugün? Yapılan öneriyi  gecikmiş, samimiyetten uzak ,politik bir hamle olduğunu ise hemşehrilerimin değerlendirmesine bırakıyorum.
Son 48 gün içerisinde nasıl bir komisyon oluşturulacağını, soruşturmanın nasıl yapılıp sonuçlandırılabileceğinin  açıklanmasını bekliyoruz.
Sayın HDP adayının kendi beyanlarında olduğu gibi neden HDP’den aday olmam istendiğini.? Bunun ne anlama geldiğini soruyor, en güzel cevabımızın bu öneride olduğunu açıklayarak kendilerini samimiyete çağırıyoruz.
Önerimiz: Hiçbir adayın adaylığını pazarlık konusu yapmamasıdır.
Saygılarımla…
Naif ALİBEYOĞLUBu Haberin Manşeti :

Alibeyoğlu;
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 357
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler