Aşık Gülcani’den Bilgen’e güzelleme | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Aşık Gülcani’den Bilgen’e güzelleme

11 Haziran 2018, Pazartesi 07:11:56 Kaydet Paylaş
Aşık Gülcani’den Bilgen’e güzelleme

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sözcüsü Kars Milletvekili Adayı Ayhan Bilgen ve Arzu Moco, İl Eşbaşkanı Ekrem Savcı, Bilgen’in danışmanı Hayati Mehmetoğlu ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında il merkezindeki esnafı ziyaret etti

Bilgen ve beraberindekiler, iftar sonrası Karadağ ve Atatürk Caddesi üzerindeki işyerlerini ziyaret ederek vatandaşların Kadir Gecesi dolayısıyla kandillerini kutladı. Esnafın yaklaşan Ramazan bayramının da kutlayan Bilgen ve HDP heyeti bir cefede âşıkları dinledi.

Kafede vatandaşlarla çay için Ayhan Bilgen bir süre sohbet etti. Burada program yapan Ozan Arif Gülcani, HDP Parti Sözcüsü ve Milletvekili Adayı Ayhan Bilgen’e sazı ve sözü ile güzellemede bulundu. Aşık Gülcani, HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen’in daha önce Türkiye Büyük Millet Meclisine aşıkların sorunlarını içeren bir soru önergesi verdiğini hatırlatarak teşekkür etti. Bilgen de 24 Haziran’dan sonra da aşıkların sorunlarına kayıtsız kalmayacaklarını söyledi. Bilgen’e o anda türkü yakan Aşık Gülcani, yaklaşan seçimlerin Ülkemiz ve Karsımız için hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Buradaki programın ardından Bilgen ve HDP heyeti seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam etti

(H.H.A)KARS/BÜLBÜL D.
Bu Haberin Manşeti :

Aşık Gülcani’den Bilgen’e güzelleme
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 317
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler