BAKAN ARSLAN DOĞU EKSPRESİN’DE | Hür Haber Ajansı

 

İndex

BAKAN ARSLAN DOĞU EKSPRESİN’DE

13 Şubat 2018, Salı 10:32:04 Kaydet Paylaş
BAKAN ARSLAN DOĞU EKSPRESİN’DE

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Doğu Ekspresi’nin Kars-Ankara treni ile Sarıkamış’a kadar yolculuk yaptı. Yolculuğu sırasında yolcularla sohbet eden Arslan, Sarıkamışa kadar yolculuğuna devam etti.

Türkiye'de son günlerde yoğun ilgi gören Doğu Ekspresi'nin bu kez yolcusu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan oldu. Arslan, tarım zirvesi programına katılmak üzere geldiği Kars'ta, Doğu Ekspresiyle yolculuk yaptı. Trende yolcularla buluşan Arslan, kısa olsa Doğu Ekspresi yolcuları kervanına katılmış oldu.

YOLCULARLA SOHBET ETTİ

Kars Tren Garı'na Vali Rahmi Doğan ile birlikte gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bir süre gar binasında Doğu Ekspresi'nin Ankara yolcularıyla sohbet etti. Ardından Doğu Ekspresi'ne binen Arslan ve beraberindekiler, trenle Sarıkamış'a kadar yolculuk etti.

YOLCULUK YAPANLARIN SAYISI 70 BİNİ BULDU

Türkiye'nin 81 ilinden yoğun ilgi gören ve Mart ayı sonuna kadar yer bulunmayan Doğu Ekspresi seferleri hız kesmeden devam ediyor. Doğu Ekspresi'yle son aylarda Kars'a yolculuk yapanların sayısı 70 bini bulurken, Doğu Ekspresi'nin Kars-Ankara yolcuları arasında Bakan Arslan'da yerini aldı.

 

 

 

(H.H.A)MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 279
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler