Bakkallar Odası’nın Yeni Başkanı Bakırhan Oldu | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Bakkallar Odası’nın Yeni Başkanı Bakırhan Oldu

29 Ocak 2018, Pazartesi 08:46:07 Kaydet Paylaş
Bakkallar Odası’nın Yeni Başkanı Bakırhan Oldu

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars Bakkallar Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi yapıldı.

508 üyesi bulunan Bakkallar Odası Seçiminde mevcut Başkan Burhan Beytut, Murat Bakırhan, Atakan Emekçi aday olarak yarıştı.

Geçtiğimiz hafta çoğunluğu sağlanamayan Kars Bakkallar Odası seçimi Halk Eğitim Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonu’nda yapıldı. Seçim, divan oluşumu ve ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Ardından, oda gelir giderleri okundu ve oylandı.

Yapılan seçimde ilk sözü alan aday Murat Bakırhan, mevcut yönetimi eleştirerek Kars'ta son yıllarda artan marketler zincirine dur diyemeyen bir yönetimin Kars bakkal esnafının başında olduğunu bu nedenle aday olduğunu söyledi.

Ardından Atakan Emekçi bir konuşma yaparak mevcut yönetime eleştirilerde bulundu.

Son olarak konuşma yapan ve üyelerinin kendisini yeniden aday göstermesini ve oy vermesini isteyen mevcut Başkan Burhan Beytut yaptıkları çalışmaları anlattı.

Konuşmaların ardından seçim kurulu tarafından sandık kurularak oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda 412 oy kullanıldı. Kullanılan oyların dağılımında Burhan Beytut 143, Murat Bakırhan 209 ve Atakan Emekçi 60 oy aldı. Seçim sonucuna göre 209 oy alan Murat Bakırhan Kars'ta Bakkallar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı seçildi.

 

 

 

 

(H.H.A)KARS/SÜNDÜZ E.
Bu Haberin Manşeti :

Bakkallar Odası’nın Yeni Başkanı Bakırhan Oldu
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 377
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler