Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Durmak Bilmiyor | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Durmak Bilmiyor

15 Ekim 2017, Pazar 10:56:54 Kaydet Paylaş
Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Durmak Bilmiyor

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, durmak bilmiyor. Başkan Toksoy, kar yağmadan yol, kanalizasyon kaldırım ve içme suyu şebekesini yenileme çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nca yürütülen çalışmaları görerek , yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Toksoy, yaşanılabilir bir Sarıkamış için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

Göreve başladığı günden itibaren Sarıkamış’a daha güzel yapılabilirin hesaplarını yapan Başkan Göksal Toksoy, “Sarıkamış’ta göreve başladığımızdan itibaren güzel şeyler yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Yollarımızın bir kısmını tamamlandık. Alt yapı çalışmalarımız tam hız devam ediyor. Alt yapısı tamamlanan bölgelerde yok ve kaldırım çalışmalarımız sürüyor. Havalar tam soğumadan, kar yağmadan işlerimizi tamamlamak istiyoruz” dedi.

“Sarıkamışlılar her şeyin en güzelini hak ediyor”

Şehitler diyarı Sarıkamış’ın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, destek ve katkılarıyla çehresinin değiştiğine dikkat çeken Başkan Toksoy, “Bakanımız ve milletvekilimizin çok büyük katkılarını görüyoruz. Her konuda bizlere destek oluyor. Onların destek ve katkılarıyla işlerimizi yürütüyoruz. Sarıkamışlılar her şeyin en güzelini hak ediyor. Bunun için yoğun çaba sarf ediyoruz” diye konuştu.

Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nca birçok noktada çalışma yürütülüyor. Bir taraftan kanalizasyon ve içme suyu şebekesi yenilenirken, bir taraftan da yol ve kaldırımlar yapılıyor. Başkan Toksoy, havaların sıcak ve güneşli gitmesi durumunda işlerinin yüzde 90’ını tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

(H.H.A) KARS/GAMZE.D
Bu Haberin Manşeti :

Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Durmak Bilmiyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 510
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler