Beş Kardeş 9.Bölüm izle Tek Parça Full 7 Temmuz 2015 tıkla izle | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Beş Kardeş 9.Bölüm izle Tek Parça Full 7 Temmuz 2015 tıkla izle

08 Temmuz 2015, Carşamba 00:39:53 Kaydet Paylaş
Beş Kardeş 9.Bölüm izle Tek Parça Full 7 Temmuz 2015 tıkla izle

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Beş Kardeş 9.Bölüm izle Tek Parça Full 7 Temmuz 2015 tıkla izle hur haber ajansı

Beş Kardeş dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D'nin başarılı yapımı Beş Kardeş'in bu akşam yayınlanacak bölümünde yine kahkaha var. İşte Beş Kardeş 9. bölümden fragman ve detaylar..

Ay Yapım imzalı, senaristliği ve yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği "Beş Kardeş" in yeni bölümünde Başeğmez kardeşler Canan'a olan borçlarını ödeyebilmek için izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek yeni bir maceraya atılacaklar. Beş Kardeş,  Orhan'ın büyük beğeni toplayan "Aşık Oldum" bestesiyle büyük ödüllü bir şarkı yarışmasına katılacaklar.

Dizinin yeni bölümünde; şarkıcılık hayalleri kuran Orhan, albüm yapma şansı yakalayabileceği için yarışma için ön hazırlık sürecine girecek. Ağabeyi ve kardeşlerinin desteğini alan Orhan'ın bu süreçte saflığıyla başını belaya sokması izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek.
Yarışmaya katılmak için orkestra kurmak zorunda olan Beş Kardeş, Beton Recep lakaplı mafya babasının kapısını çalmak zorunda kalacak.

Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant ve Fatih Artman'ın rol aldığı Beş Kardeş çok konuşulacak yeni bölümüyle 7 Temmuz Salı günü saat 22.30'da Kanal D'de ekrana gelecek.


Beş Kardeş 9.Bölüm Özeti
 
Başeğmez Kardeşler, Şarkı Yarışmasına Katılıyor
 
Sait, Canan'a olan borcu ödeyebilmek için çıkış yolu aramaktadır. Orhan, şarkı yarışmasına katılmaya karar verir. 
Büyük ödül ile Canan'a olan borcu ödeyebileceklerini söyler. Beş Kardeş 9.Bölüm izle Tek Parça Full Başlangıçta şarkı yarışmasına soğuk bakan Sait ve diğer kardeşler bir süre sonra kendini işin içinde bulacaktır. Fakat Orhan işleri karıştırınca Başeğmez Kardeşleri büyük sürprizler bekler.
 
“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Salı saat 22.00'de Kanal D’de ….Sakın Kaçırmayın!

Okunma : 2064
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler