Beşiktaşlı Karius, Kulübün Uyarısıyla Geri Adım Attı: Bir Daha Tanımadığım Kimseyle Yazışmam | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Beşiktaşlı Karius, Kulübün Uyarısıyla Geri Adım Attı: Bir Daha Tanımadığım Kimseyle Yazışmam

11 Eylül 2018, Salı 08:50:08 Kaydet Paylaş
Beşiktaşlı Karius, Kulübün Uyarısıyla Geri Adım Attı: Bir Daha Tanımadığım Kimseyle Yazışmam

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Instagram hesabından fenomenlere mesaj gönderen Karius, kulüpten aldığı uyarıyla geri adım attı: İngiltere'de böyle şeyler normal. Bunlarla gündeme gelmek istemiyorum. Bir daha tanımadığım kimseyle yazışmam.

Beşiktaş İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool'dan kadrosuna 2 yıllık kiralık olarak kattığı Loris Kariusİstanbul'a yerleşme konusunda çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul'a adım atmasının ardından ev arayışına geçen tecrübeli file bekçisinin, İstanbul Boğazı'na hayran kaldığı ve bundan dolayı boğaz manzaralı bir ev istediği bildirildi. Kulüpten bu konuda Beşiktaşlı futbolcuların genel olarak kalmayı tercih ettiği Beykoz Acarkent'ten ev kiralaması konusunda tavsiye almasına rağmen başarılı kalecinin rotasını değiştirdiği belirtildi. Karius'un, kulüp yetkililerine, "İstanbul Boğazı'nı çok beğendim. Boğaz manzaralı ev istiyorum" deyip Nişantaşı ve Beşiktaş'tan ev baktığı öğrenildi.

KULÜP UYARDI, KARIUS GERİ ADIM ATTI: BİR DAHA KİMSEYE YAZMAM

Fanatik'in haberine göre; geçen hafta Instagram hesabından bir kadın sosyal medya fenomenine, "Merhaba, nasılsın" mesajını gönderen Karius'un bu hareketi, mesajı alan kişi tarafından Twitter'da paylaşılmıştı. Bu olay sonrasında sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına giren başarılı eldivenin bu konuda kulüpten uyarı aldığı kaydedildi. Alman kalecinin de, "İngiltere'de böyle şeyler çok normal. Ama burada futbol hayatım dışında bir şeyle gündeme gelmek istemiyorum. Bir daha tanımadığım kimseyle yazışmam" dediği öğrenildi.

"İNGİLTERE'DE BU KADAR HAYRANIM YOK"

Beşiktaş'la anlaşmasının ardından formaları büyük ilgi gören, fotoğrafları sosyal medya üzerinden binlerce beğeni ve yorum alan Alman file bekçisinin bu konuyla ilgili olarak da yorumda bulunduğu kaydedildi. Karius'un, "Maçlar dışında sokakta yürürken veya bir kafede otururken beni tanıyan herkes gelip fotoğraf çektirmek istiyor. Çoğunluğunun da kadın olduğunu söyleyebilirim. İngiltere'de bile bu kadar hayranım yoktu" dediği bildirildi.

(H.H.A.) KARS/FİDAN M.

Okunma : 265
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler