Bodrum da Tatil İşkenceye Döndü! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Bodrum da Tatil İşkenceye Döndü!

26 Ağustos 2017, Cumartesi 14:15:13 Kaydet Paylaş
Bodrum da Tatil İşkenceye Döndü!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
10 günlük bayram tatili öncesi yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Bodrum'da plajlarda adım atacak yer kalmadı. Oteller doldu. ilçenin girişinde uzun araç kuyrukları oluştu.

Bayram tatili öncesinde yerli ve yabancı turistler, akın akın Bodrum'a gelmeye başladı. Plajlarda adım atacak yer kalmazken otellerde doluluk oranı yüzde 100'lere ulaştı, birçok otel kapılarını müşterilere kapattı. Özellikle Bodrum'a kara yolu ile gelen birçok tatilci ise trafiği durma noktasına getirdi. Milas - Bodrum havalimanında uçaklar ardı ardına inmeye başladı. Bodrum otagarına ise yolcu otobüsleri çifter çifter girdi. Gözde tatil beldesi Bodrum, bayrama çok az süre kala özellikle yurt içinden gelen tatilcileri ağırlamaya başladı. Emniyet, jandarma ve sahil güvenlik ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri aldığı ilçede bu sabahtan itibaren ilçenin girişinde uzun araç kuyrukları oluştu
Yerlilerin yanı sıra İsviçre, İsveç, Almanya, Danimarka, Belçika ve Hollanda'da yaşayan Türk vatandaşları da kente yoğun ilgi gösterdi. Plajlar tatilcilerle dolup taştı, otel rezervasyonları turizmcilerin yüzünü güldürdü.
(H.H.A)/MERKEZ O.B.

Okunma : 567
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler