Bursa da Sabah dehşeti! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Bursa da Sabah dehşeti!

22 Mayıs 2017, Pazartesi 09:07:28 Kaydet Paylaş
Bursa da Sabah dehşeti!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Bursa'nın İnegöl ilçesinde Cihan E. (36) ile eşi Hatice E. (23) arasında sabah saat 07.00 sıralarında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışma sırasında öfkeli koca, 5 yaşındaki kızı Sıla ile 3 yaşındaki Ela'yı yan odaya bırakıp, silahını eşinin kafasına dayayıp ateş ederek öldürdü. Eşini tek kurşunla öldüren koca özel aracıyla karakola giderek cinayeti anlattı. Zanlı cinayette kullandığı silahı dereye attığını söyleyince ekipler dere kenarında incelemelerde bulundu.

Bursa'nın İnegöl ilçesi Hasanpaşa Mahallesi'nde ikamet eden Cihan E. (36) ile eşi Hatice E. (23) arasında sabah saat 07.00 sıralarında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışma sırasında öfkeli koca, 5 yaşındaki kızı Sıla ile 3 yaşındaki Ela'yı yan odaya bıraktı.

EŞİNİ SİLAHLA ÖLDÜRDÜ

Kızlarını yan odaya bıraktıktan sonra yatak odasına giden Cihan E., silahını eşinin kafasına dayayarak ateş etti.  Eşini tek kurşunla öldüren 

koca, daha sonra özel aracıyla İnegöl Jandarma Komutanlığına bağlı Kurşunlu Karakoluna giderek eşini öldürdüğünü söyleyip teslim oldu. Eve gelen kadının yakınları sinir krizleri geçirerek gözyaşlarına boğuldular.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Zanlının cinayette kullandığı silahı dereye attığını söylemesi üzerine jandarma ekipleri silahın bulunması için itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Dere kenarına gelen itfaiye ekipleri, kısa sürede dere içerisindeki silahı bularak jandarma ekiplerine teslim ettiler. Evde savcının incelemesinin ardından kadının cenazesi Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

(H.H.A) KARS/ Ş.D

Okunma : 532
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler