Çıkmaz Sokak’ta Yakayı Ele Verdiler | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Çıkmaz Sokak’ta Yakayı Ele Verdiler

21 Nisan 2017, Cuma 09:09:50 Kaydet Paylaş
Çıkmaz Sokak’ta Yakayı Ele Verdiler

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars Merkezde bir evde hırsızlık yapan 2 kişi Kars İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.

Kaleiçi Mahallesi Hasan Ağa Çıkmazı Sokak'ta hırsızlık meydana geldi. Olayın Emniyet Müdürlüğüne intikal ettirilmesi sonucu olay ile ilgili tahkikat başlatan Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince  yapılan çalışmalar sonucunda Evden Hırsızlık, Konut Dokunulmazlığının İhlali ve Mala Zarar Verme olaylarını gerçekleştiren 1 erkek şüpheli şahıs ve 1 Suça Sürüklenen Erkek Çocuk olmak üzere iki şahıs tespit edilerek aynı gün yakalandı. Şüpheli şahıslar hakkında yapılan tahkikat sonrasında sevk edildikleri adli makamlarca dün tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Konu ile ilgili Kars Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Halkımızın güven ve huzur ortamına yönelik olarak, suç ve suçluyla mücadelemiz demokratik hukuk kurallarından taviz vermeksizin geçmişte olduğu gibi bundan sonrada büyük bir hassasiyetle devam edecektir." denildi.

(H.H.A.)KARS/S.D.
Bu Haberin Manşeti :

Çıkmaz Sokak’ta Yakayı Ele Verdiler
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 602
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler