Çocuğuyla Parka Giden Baba Bıçaklanarak Öldürüldü | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Çocuğuyla Parka Giden Baba Bıçaklanarak Öldürüldü

03 Temmuz 2017, Pazartesi 10:02:17 Kaydet Paylaş
Çocuğuyla Parka Giden Baba Bıçaklanarak Öldürüldü

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Konya’da 41 yaşındaki N. A., parkta tartıştığı 68 yaşındaki Ali Sezer tarafından bacağından bıçaklandı. Kanlar içinde kalan N. A., oğlu 13 yaşındaki Y.A. ile birlikte uzaklaşmaya çalıştı, ancak aşırı kan kaybı sonucu yaşamını yitirdi. Y.A. çığlık atarak çevresinden yardım istedi. Babası gözleri önünde ölen Y.A., şoka girdi ve "Bayılmış olmasın. Babam nasıl ölür? Son kez yüzünü göreyim." diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Olay, dün saat 15.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Ak Şemsettin Mahallesi Anadolu Parkı’nda meydana geldi. N.A., oğlu Y.A.'yı yanına alıp, parkta Ali Sezer ve Sezer’in oğlu 35 yaşındaki Mustafa Sezer, gelini 29 yaşındaki Nurgül Sezer ile buluştu. Grup bir süre sohbet etti. Ardından N.A. ile Mustafa Sezer arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi üzerine Ali Sezer, N.A.'yı sol bacağından bıçakladı.

Kanlar içinde kalan N. A. oğlu Y.A. ile birlikte parktan uzaklaşmaya çalıştı. Ancak aşırı kan kaybı sonucu bir süre sonra yere yığıldı. Babası gözleri önünde bıçaklanan Y.A. çığlık atarak çevresinden yardım istedi. Bu sırada bir mahalle sakini N.A.'nın kan kaybını önlemek için yaralı bölgesine tampon yaptı. Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık görevlileri N.A.'nın öldüğünü belirledi.

"BAYILMIŞ OLMASIN AĞABEY"

Bunun üzerine polis, şoka giren Y.A.'yı, parktan uzaklaştırıp sakinleştirmek istedi. Babasının öldüğüne inanamayan Yaşar Acar, "Bayılmış olmasın. Ağabey, babam öldü mü?" diyerek ağladı. Olayı haber alarak parka gelen N.A.'nın babası Y. A. ise "Evladım gitti. Evlat gitti. Eğer bu mahalle de bu olaya biri karıştıysa kanını yerde koymayacağım. İnanamıyorum, ağlayamıyorum" diye sinir krizi geçirdi. N. A.’nın yakınlarını polisler güçlükle sakinleştirdi.N. A.’nın cesedi otopsi için özel bir hastanenin morguna götürüldü. Ali Sezer, Mustafa Sezer ve Nurgül Sezer polis tarafından gözaltına alındı.

( H.H.A.)MERKEZ/ S.C

Okunma : 425
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler