DİYARBAKIR’DA PATLAMA | Hür Haber Ajansı

 

İndex

DİYARBAKIR’DA PATLAMA

09 Mart 2018, Cuma 10:08:11 Kaydet Paylaş
DİYARBAKIR’DA PATLAMA

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde bulunan bir balon dolum merkezinde helyum gazı nedeniyle patlama meydana geldi. 5 yaralının olduğu olayla ilgili Diyarbakır Emniyet Müdürü Aslan “işletmenin korsan olduğunu” açıkladı.

Diyarbakır Bağlar'da yaşanan ve yaralıların da  bulunduğu patlamada bölgeye ambulanslar sevk edildi. Şehirde büyük paniğe sebep olan patlamanın bir balon dolum merkezinde helyum gazı nedeniyle meydana geldiği anlaşıldı. Yaralıların bulunduğu bölgeye ambulanslar gönderildi.

        HELYUM GAZI NEDENİYLE ŞİDDETLİ PATLAMA

Olay, merkez Bağlar ilçesi Şeyh Şamil Mahallesi Sento Caddesi’nde bulunan bir balon dolum merkezinde gerçekleşti. Edinilen ilk bilgilere göre, burada helyum gazı nedeniyle şiddetli bir patlama yaşandı. Yaralananların olduğu patlamada iş yeri hasar görürken, çevresindeki bazı binalarında camları kırıldı.Patlamanın ardından bölgeye çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Patlamada yaralanan 5 kişi çeşitli hastanelere kaldırılarak, tedavi altına alındı.

        EMNİYET MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA: İŞLETME KORSAN

Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Bağlar’daki bir balon dolum merkezinde helyum gazı nedeniyle meydana gelen patlamaya ilişkin yaptığı açıklamada, işletmenin korsan olduğunu ve olayda biri yoldan geçen vatandaş olmak üzere 5 kişinin yaralandığını belirtti.

(H.H.A)Figen B.

Okunma : 247
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler