Doğan Alibeyoğlu Kars lı Çocukları Sinemayla Buluşturdu | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Doğan Alibeyoğlu Kars lı Çocukları Sinemayla Buluşturdu

07 Aralık 2017, Perşembe 13:33:18 Kaydet Paylaş
Doğan Alibeyoğlu Kars lı Çocukları Sinemayla Buluşturdu

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars Şehir Sinemasından yuva çocuklarına ücretsiz film izleme imkanı sundu. Kars Şehir Sineması kurulduğu günden bu güne kadar Kars’ta bulunan çocuklara yönelik sürdürdüğü ücretsiz film izleme imkanını sağlamaya devam ediyor.

Şehir Sineması sahibi Doğan Alibeyoğlu çocuklara verdiği önemi bugün bir kez daha göstererek Kars Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sevgi Evleri Çocuklarını Kars Şehir Sinemasında vizyona giren komedi filmi Yanlış Anlama ile buluşturdu.

“Kars’ta sinema ile buluşmayan çocuklarımıza kapılarımız sonuna kadar açıktır” diyen Alibeyoğlu, “Kars’ta yaşayan her çocuk bizim çocuğumuzdur. Onlarında bu hizmet ve imkandan ücretsiz olarak yararlanmaları için bizlerinde bir şeyler yapması gerekiyor. Benimde iş yerim olan Kars Şehir Sinemasının Kars çocuklarına bu hizmet ve imkanı sunması için kapılarımızı açtık. Geleceğimiz olan çocuklarımız için sinema yönetimi olarak elimizden gelebilecek her türlü imkan ve güzelliği bu çocuklarımıza sunmaktır.” diye konuştu.

Alibeyoğlu ayrıca Kars Spor futbolcularının da moral ve motivasyonu için sinemaya davet ettiklerini söyledi.

 

 

 

 

(H.H.A.)KARS/ FİLİZ D.
Bu Haberin Manşeti :

Doğan Alibeyoğlu Kars lı Çocukları Sinemayla Buluşturdu
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 566
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler