Fenerbahçe’deki geleceği sorulan Koeman net konuştu. | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Fenerbahçe’deki geleceği sorulan Koeman net konuştu.

30 Kasım 2018, Cuma 10:11:12 Kaydet Paylaş
Fenerbahçe’deki geleceği sorulan Koeman net konuştu.

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Fenerbahçe ile Yeni Yılı Görebileceğimi Düşünmüyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, Hollanda basınına geleceğiyle ilgili flaş açıklamalar yaptı. Koeman, "1 gün sonra da görevim bitebilir, 1 hafta sonra da. Biteceğini görebiliyorum. Fakat yeni yılı görebileceğimi düşünmüyorum" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, Hollanda basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. De Telegraaf gazetesine konuşan Erwin Koeman, "Fenerbahçe'de sezon sonuna dek gidebileceğimi, uzun süre bu görevde kalabileceğimi düşünmüyorum. 1 gün sonra da görevim bitebilir, 1 hafta sonra da... Biteceğini görebiliyorum. Fakat, yeni yılı görebileceğimi düşünmüyorum. İlk devre sonuna kadar 7 maç var ve bu 7 maçta da takımın başında olacağımı zannetmiyorum." dedi.

"YAKIN GELECEKTE BİR ŞEYLER BEKLİYORUM"

Erwin Koeman, kulüple bu konuda görüşme yapmadığını belirterek, "Kulübün ne istediğini anlamaya çalışıyorum ve bana açıklama yapacakları günü bekliyorum. Bazı şeyler okuyorum ama asla direkt olarak "Ne istiyorsunuz?" diye sormadım. Yakın gelecekte bir şeylerin olmasını bekliyorum." diyerek sözlerini sürdürdü.

"GALİBİYETTEN ÇOK BERABERLİK GÖRDÜLER"

Dinamo Zagreb karşısında 0-0 berabere kaldıkları maçı da kısaca değerlendiren Hollandalı antrenör, "İnsanlar, galibiyetimizden çok berabere kaldığımızı gördüler. Fakat, elimizden gelen her şeyi yaptık. Sonuç olarak, bir sonraki tura kalmayı başardık ve hedefimiz de buydu zaten." diyerek sözlerini noktaladı.

(H.H.A.) KARS/ KÜBRA A.

Okunma : 366
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler