GENÇ KIZLARI FUHUŞ BATAĞINA SÜRÜKLEYEN ÇETE ÇÖKERTİLDİ | Hür Haber Ajansı

 

İndex

GENÇ KIZLARI FUHUŞ BATAĞINA SÜRÜKLEYEN ÇETE ÇÖKERTİLDİ

19 Aralık 2017, Salı 08:25:08 Kaydet Paylaş
GENÇ KIZLARI FUHUŞ BATAĞINA SÜRÜKLEYEN ÇETE ÇÖKERTİLDİ

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
İstanbul’da masaj salonu adıyla masör ilanı verip genç kızları fuhuş tuzağına düşürerek aylık 2 milyon lira gelir elde eden çete çökertildi. Yapılan operasyonda çetenin elinden 36 kadın kurtarıldı.

İstanbul’da dolgun maaşla masör ilanı verip genç kzıları fuhuş bataklığına çeken çete, polisin teknik ve fiziki takibiyle yakayı ele verdi.

AYLIK 2 MİLYON TL GELİR

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 20’li yaşlardaki genç kızlara zorla senet imzalattırarak fuhuş yaptıran Hakan Ato ve çetesini teknik ve fiziki takibe aldı.

Ato ve çetesinin işlettiği 20’yi aşkın masaj salonu ve randevu evine eş zamanlı operasyon düzenlendi ve 36 kadın, çetenin elinden kurtarıldı. Porsche marka lüks araba kullanan Hakan Ato’nun da aralarında bulunduğu 13 kişi gözaltına alındı. Çetenin 20’yi aşkın masaj salonu ve randevu evinden aylık en az 2 milyon TL gelir elde ettiği ileri sürüldü.

Çete 20’yi aşkın evden 2 milyonun üstünde para topladı.

DOLGUN MAAŞLA ‘MASÖR’ İLANI

Fuhuş çetesinin internet ekibinin, internet üstünden, “Güzellik salonunda dolgun maaşla çalışacak masör aranıyor” ilanları vererek genç kızları ağlarına düşürdükleri tespit edildi.

 

 

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 336
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler