Giriş ücreti: Kırtasiye malzemesi

"Giriş ücreti: Kırtasiye malzemesi"

Kars Toplum Gönüllüsü Öğrenciler ihtiyaç sahibi köy okullarına yardım amacıyla müzik dinletisi düzenlediler.

Hu>Hür Haber Ajansı/ Mesut ONAN

Tespit ettikleri ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere yardımda bulunmak için bir süreden beri çeşitli faaliyetlerle kaynak yaratmaya çalışan Kars Toplum Gönüllüsü üniversite öğrencileri 2 Aralık günü canlı müzik dinletisi düzenledi. Giriş ücreti yerin kırtasiye ve eğitim malzemeleri talep eden toplum gönüllüsü üniversite öğrencileri bu sayede hem ihtiyaç sahibi okullara eğitim malzemeleri sağlamış olmayı ve hem de yardımlaşmada farkındalığı yaramayı amaçlıyorlar.

         Daha önce de bir çok faaliyetle elde ettikleri kırtasiye ve eğitim malzemelerini ihtiyaç sahibi okullara ulaştıran Kars Toplum Gönüllüsü üniversite öğrencileri bu faaliyetlerini çeşitlendirerek daha fazla okula daha fazla yardım ulaştırmayı amaçladıklarını söylediler.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Popüler Haberler

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231855