Igor Tudor Adına Sürpriz İddia | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Igor Tudor Adına Sürpriz İddia

10 Aralık 2017, Pazar 09:14:16 Kaydet Paylaş
Igor Tudor Adına Sürpriz İddia

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Rıdvan Dilmen, Igor Tudor'un bir sürpriz yapıp istifa edebileceğini ima etti. İşte Dilmen'in maç sonu sözleri...

Galatasaray şartlar gereği, maçın gidişatına göre 11-11 olsa zordu. Gomis'in yanına Eren'i koyabilirdi. Eren - Linnes değişikliği zorunluluktan oldu. Fernando Galatasaray'a geldiğinden beri ilk defa gol attı.
Antrenör için de zor bir müsabakaydı. Baskı altında, bir 5 yemiş, bir 3 yemiş. 32 puanı var takımın. Kendisi sahasında sadece beraberliği var... Büyük maçlarda sadece 3-0 değil, 5-6 görebilirdi o gün. Doğal olarak Fatih Terim'in ismini gündeme getirir.
Lucescu ile şampiyon oldu Galatasaray, o gitti Fatih Terim geldi yerine. Tudor'un üzerinde de korkunç bir baskı var. Yönetim farklı konuşuyor ama bu tartışmaların devam etmemesi mümkün değil. İki İstanbul derbisinde 8 gol...
Galatasaray taraftarını canı gönülden kutlarım. Geçen hafta travmaydı. Maicon yapıyor gol, ikinci yarıda Muslera davetiye çıkardı Henrique'ye hatalı çıktı. Muslera Türkiye'ye gelmiş en büyük kalecilerden birisi ama formsuz. Derhal toparlanmalı.
Ben bugün sezon başında beri soru işareti olan, büyük takım için yeterli bir orta saha olmadığını düşündüğüm N'Diaye'ye bayıldı bugün. 3 kişilik oynuyor. Çok konuşuyor. Yasin de çok konuşyor ama N'diaye etkili koşuyor. Tudor'un son basın toplantısı olabilirdi.
Belki bir sürpriz de yapabilir. Ben bırakıyorum diye... Fatih Terim'in sloganları çok doğaldır. Medyanın bu konuda çok baskısı var. Tudor da duyuyor, tercüme ettiriyor. Galatasaray taraftarları Türkiye'nin en etkili taraftarlarından. Ama işler iyi gidince her şeyi geride bırakarak takımlarına destek verdiler. Büyük takım büyük taraftarla olur.
Burada Galatasaray devre arasında 2-0 geride olmasına rağmen sakin başladılar. Ayağa oynayarak gelmeye çalıştılar ve şutla bitirdiler işi.


(H.H.A.)MERKEZ/M.S.

Okunma : 455
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler