İstanbul da İnanılmaz Olay! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

İstanbul da İnanılmaz Olay!

15 Aralık 2017, Cuma 08:59:38 Kaydet Paylaş
İstanbul da İnanılmaz Olay!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Küçükçekmece Sefaköy'de 16 yaşında bir gencin öldürüldüğü olayın dehşeti gün ağarınca daha net bir şekilde ortaya çıktı. 78 kurşunun sıkıldığı olayda halı saha maçından çıkan Emircan Açıkgöz arada kalıp 8 kurşunla hayatını kaybetti. Olay sonrası 6 kişi gözaltına alındı

Küçükçekmece İnönü mahallesinde dün saat 23:00 sıralarında silahlı iki grup arasında çatışma yaşandı. Uzun namlulu silahlar dahil çok sayıda silahın kullanıldığı çatışmada mahalle savaş alanına döndü. Bu sırada arkadaşlarıyla halı saha maçından çıkan ve sokaktan geçen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz iki grup arasında yaşanan çatışmanın ortasında kaldı.
Vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralan Açıkgöz çevrede bulunan bir hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çatışmanın büyüklüğü hava aydınlanınca daha da net olarak ortaya çıktı.
"DÜNYA SAVAŞI MI BU!"
Hayatını kaybeden Emircan Açıkgöz'ün bir yakını, "Halı saha maçından sonra çiğ köfte yemeye gidiyormuş. Arada kalıyor. 78 tane kurşun sıkılmış. Dünya savaşı mı bu? Suçu yokken arada ölüyor. Kim verecek bunun hesabını? Söylenecek bir söz yok. Başkasının çocuğu ölmesin. 8 tane kurşunla ölüyor" diye konuştu.
6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Çatışmayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı. Çatışmanın iki grup arasında, "rant" kavgasından dolayı çıktığı öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor

(H.H.A)/MERKEZ G.Ö.

Okunma : 334
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler