İşte Burak Yılmaz'ın yeni takımı!.. | Hür Haber Ajansı

 

İndex

İşte Burak Yılmaz'ın yeni takımı!..

13 Nisan 2018, Cuma 12:41:23 Kaydet Paylaş
İşte Burak Yılmaz'ın yeni takımı!..

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Süper Lig'in dev ekibi yeni sezon öncesinde Trabzonspor’un yıldızı ve eski golcüsü Burak Yılmaz ile temasa geçti. İşte bomba transfer gelişmesinin detayları...

Beşiktaş'tan Burak Yılmaz bombası!

Süper Lig'de yeni sezonun ilk bombasını Burak Yılmaz'la Beşiktaş patlatıyor.

 

Negredo’dan bir türlü beklediği verimi alamayan Beşiktaş'ın eski oyuncusu ve Trabzonspor’un yıldızı Burak Yılmaz için düğmeye bastığı öğrenildi.

Deneyimli oyuncunun eski takımı Beşiktaş'a yakınlığı ilk değil.

Sezon başında da teknik direktör Şenol Güneş, Trabzon’dan eski öğrencisi olan Burak’ı çok istemiş, ancak bu transferi Çin’den gerçekleştiren Trabzonspor olmuştu.

mdi ise şartlar özellikle ekonomik olarak daha müsait durumda...

Çünkü göreve yeni gelen Trabzonspor yönetimi, her fırsatta ağır ekonomik şartlardan şikayet ediyor ve maliyeti yüksek futbolcuların satılabileceğini paylaşıyor.

Yılda 3 milyon 250 bin Euro kazanan (16 milyon TL) Burak Yılmaz’ın da kulüplerin anlaşması halinde transfere sıcak baktığı da gelen haberler arasında...

Burak için Trabzonspor’un makul bir bonservis bedeli belirleyeceği, 32 yaşındaki futbolcunun Trabzonspor'dan alacağı rakamlara Beşiktaş’a imza atacağı öğrenildi.

En kısa zamanda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Trabzonspor’un yeni patronu Ahmet Ağaoğlu ile bir araya geleceği ifade edildi.

urak Yılmaz, Eskişehir’den Gökhan Ünal’ın bonusu olarak geldiği Trabzonspor’da adeta yeniden doğmuş ve gol krallığı yaşadıktan sonra önce Galatasaray’ın ardından da Çin’in yolunu tutmuştu.

(H.H.A)KARS/ZEHRA.Ç.

 
Okunma : 344
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler