İtalyan Ekibi Roma Açıkladı | Hür Haber Ajansı

 

İndex

İtalyan Ekibi Roma Açıkladı

24 Kasım 2018, Cumartesi 13:07:11 Kaydet Paylaş
İtalyan Ekibi Roma Açıkladı

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Devlet Bahçeli Maçımıza Gelmeyi Çok İstemişti, Kurt Simgesiyle Alakası Yok

 

İtalyan ekibi Roma, Devlet Bahçeli'ye yapılan maç davetiyle ilgili "Kendisi maçımıza gelmeyi çok istiyordu, bu sebeple davet gönderdik. Bahçeli'nin davetinin, kurt simgesiyle alakası yok." açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeliİtalya Serie A ekiplerinden Roma'nın Şampiyonlar Ligi'nde sahasında oynayacağı Real Madrid maçına davet edilmişti. Bahçeli bu davet için Roma Kulübü'ne önce teşekkür mektubu yollamış daha sonra programının değişmesi sebebiyle maça katılamayacağını bildirmişti.

Konuyla ilgili Roma Kulübü, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu.

"KURT SİMGESİYLE ALAKASI YOK"

Devlet Bahçeli'nin yoğun programı sebebiyle maça gelemeyeceğini öğrendiklerini ifade eden İtalyan kulübü idarecileri, "Roma Kulübü olarak Devlet Bahçeli'nin maça gelmeyi çok istediğini duyduk. Bu nedenle de kendisine resmi davet gönderdik. Bu daveti maçlara katılmak isteyen diğer ülke politikacıları için de yapıyoruz. Ancak Bahçeli daha sonra öngörülemeyen bir programı nedeniyle katılamayacağını bildirdi. Türk basınında yazıldığı gibi bu davetin Bahçeli'nin lideri olduğu partinin sembolünün Roma takımınınki gibi 'Kurt' olmasıyla hiçbir bağlantısı yoktur" açıklamasını yaptı.

(H.H.A.) KARS/KÜBRA A.

Okunma : 398
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler