Kağızman’da mahalle yolları asfaltlanıyor | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Kağızman’da mahalle yolları asfaltlanıyor

07 Mayıs 2018, Pazartesi 10:50:11 Kaydet Paylaş
Kağızman’da mahalle yolları asfaltlanıyor

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın talimatıyla Kars'ın Kağızman ilçesindeki sıcak asfalt çalışması devam ediyor.

Kağızman'ın Toprakkale, Kümbet ve Zuvar Mahallesinden sonra Hazinedar ve Dere Mahallesinde de sıcak asfalt çalışmasının yapımına başlanıldı.

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız çalışmalar hakkında gazetecilere bir açıklama yaparak, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın Ahmet Arslan'ın sayesinde Kağızman ilçemizdeki bütün mahallelerimiz sıcak asfalta kavuştu. Bugünde yine Bakanımızın talimatıyla Hazinedar Mahallemizinde asfalt alışmasını yapıyoruz.
Kağızman ilçemizde sıcak asfalt olmayan mahallemiz kalmayacak. Buradan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın Ahmet Arslan'a teşekkür ediyoruz." dedi, 

AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Nesim Eyidoğan'da "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın Ahmet Arslan'ın sayesinde Kağızman ilçemizin tüm mahallelerinde çalışmalar başlatıldı. Yaklaşık 18 kilometre alan sıcak asfalta kavuştu. Bazı eksikliklerimiz oldu, bunu sayın Bakanımıza bildirdik. Sayın Bakanımızda 'Kağızman İlçemizin her tarafı eksksiz olarak asfalt olacak, kesinlikle asFalt olmayan mahallemiz kalmasın' dedi. Bizde bugün Hazineder Mahallemizin asfaltını yaptıktan sonra geri kalan mahallelerimizin asfaltını tamamlayacağız. Sayın Bakanımıza çok teşekkür ederiz." ifadesini kullandı.

Hazineden Mahallesi Muhtarı Şah Murat Çelik, mahallesinde yolunun sıcak asfaltına başlanıldığını kaydederek, "Buradan başta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın Ahmet Arslan'a ve tüm çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Asfalt öncesi Kağızman  Belediyesine bağlı ekipler tarafından gerekli yerlerde yol genişletmesi çalışması yapıldı. Kağızman Belediyesi ekipleri tarafından zemin iyileştirilmesi yapıldıktan sonra sıcak asfalt döküldü. 

(H.H.A.)KARS / N.H
Bu Haberin Manşeti :

Kağızman’da mahalle yolları asfaltlanıyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 508
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler