Kan Donduran Cinayeti Çözen Cümle | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Kan Donduran Cinayeti Çözen Cümle

12 Temmuz 2017, Carşamba 08:39:45 Kaydet Paylaş
Kan Donduran Cinayeti Çözen Cümle

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde ki kan donduran olay da 9 aylık hamile kadına tecavüz ettikten sonra yanındaki 10 aylık bebeğiyle birlikte kadını vahşice öldüren zanlıların korkunç cinayeti nasıl itiraf ettiği ortaya çıktı. Emniyet müdürünün kurduğu ekibin sorgu tekniği, iki zanlının cinayeti itiraf etmesini sağladı. Polisler Birol Karacal'a, “Cemal her şeyi itiraf etti. Her şeyi senin yaptığını söylüyor” deyince zanlı vahşi cinayeti itiraf etti.

Sakarya Kaynarca’daki Suriyeli hamile kadın ile 10 aylık bebeğinin vahşice öldürülmesiyle ilgili soruşturmanın detayları ortaya çıkıyor.Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın haberine göre 20 yaşındaki Emani AlRahmun ile 10 aylık bebeğinin kaybolduğu yönündeki başvuru üzerine Sakarya İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, özel bir ekip kurdu.Ekip, önce kadının kocası Halid Al-Rahmun’un ifadesini aldı. Al-Rahmun, “Tehdit eden var mı” sorusu üzerine, iş arkadaşları Birol Karacal ile  Cemal Bay’ın ismini verdi. Rahmun’un kapı komşusu da olan Birol Karacal sorguya alındı. Mesaiye gitmediği anlaşılan Karacal, “Cemal ile gece hayvan çalmaya gidecektik. İşe gitmedik, keşif yaptık” dedi.
"CEMAL HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ"
Her şeyi senin yaptığını söylüyor” deyince ifadenin seyri değişti. Suç ortağının kendisini ele verdiğini düşünen Birol Karacal, her şeyi itiraf ederek vahşi cinayeti ayrıntılarıyla anlattı. Bu itiraflar üzerine Cemal Bay da polis tarafından gözaltına alındı. Cemal Bay da her şeyi anlattı.
KÜPELERİNİ DE ÇALMIŞLAR
Bu arada Suriyeli anne Emani Al-Rahmun’un küpeleri, zanlılardan birinin köyünün camisinin tuvaletindeki tavan lambasının içinden çıktı. Zanlıların cinayet sonrası Suriyeli annenin küpelerini çalarak buraya gizledikleri belirlendi.

(H.H.A.)MERKEZ/ S.C

Okunma : 475
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler