Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesinin kaldırımlarını yeniliyor | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesinin kaldırımlarını yeniliyor

12 Temmuz 2018, Perşembe 12:14:50 Kaydet Paylaş
Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesinin kaldırımlarını yeniliyor

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars Belediyesi tarafından Kazımpaşa Caddesinde başlatılan yol ve kaldırım çalışmaları aralıksız sürüyor.

Belediye şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışmalarına aralıksız devam ederken Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kazımpaşa Caddesinde kaldırım çalışmasına start verdi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, "Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Kazımpaşa caddesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kars'ın daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyoruz. Şehrimizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz. Şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyoruz." dediler.

Kars'ın modern bir görünüme kavuşacağını ifade eden Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, "Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kars'tır" ifadelerini kullandılar.

(H.H.A)KARS/AYLİN.K
Bu Haberin Manşeti :

Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesinin kaldırımlarını yeniliyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 414
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler