Kars Harakani Havalimanında Uçuşlar İptal Edildi | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Kars Harakani Havalimanında Uçuşlar İptal Edildi

06 Aralık 2017, Carşamba 15:15:43 Kaydet Paylaş
Kars Harakani Havalimanında Uçuşlar İptal Edildi

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars'ta gece saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle bugün tüm uçuşların iptal edildiği bildirildi.

Ankara Esenboğa-Kars Harakani seferini yapacak olan AnadoluJet'e ait THY 7090 uçuş numaralı uçak ile Kars Harakani-Ankara Esenboğa seferini yapacak olan AnadoluJet'e ait THY 7091 uçuş numaralı uçak iptal edildi.

İzmir-Kars seferini yapacak olan SunExpress'in XQ 9114 uçuş numaralı İzmir-Kars seferi ile Kars-İzmir seferini yapacak olan SunExpress'in XQ 9115 uçuş numaralı seferi iptal edildi.

İstanbul Sabiha Gökçe-Kars seferi yapacak olan AnadoluJet'in THY 7300 uçuş numaralı İstanbul Sabiha Gökçe-Kars seferi ile Kars-İstanbul Sabiha Gökçe seferini yapacak olan AnadoluJet'in THY 7301 uçuş numaralı seferi iptal edildi.

İstanbul Atatürk-Kars seferi yapacak olan Türk Hava Yollarının TK 2714 uçuş numaralı İstanbul Atatürk-Kars seferi ile Kars-İstanbul Atatürk seferini yapacak olan Türk Hava Yollarının TK 2715 uçuş numaralı seferi iptal edildi.

Ankara Esenboğa-Kars Harakani seferini yapacak olan AnadoluJet'e ait THY 7092 uçuş numaralı uçak ile Kars Harakani-Ankara Esenboğa seferini yapacak olan AnadoluJet'e ait THY 7093 uçuş numaralı uçak iptal edildi.

İstanbul Sabiha Gökçe-Kars Harakani seferini yapacak olan Pegasus Hava Yollarına ait  PC 2590 uçuş numaralı uçak ile Kars Harakani-İstanbul Sabiha Gökçe seferini yapacak olan Pegasus Hava Yollarına ait PC 2591 uçuş numaralı uçak iptal edildi.


(H.H.A.)KARS/S.K.
Bu Haberin Manşeti :

Kars Harakani Havalimanında Uçuşlar İptal Edildi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 443
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler