Kars'ta başarı sinema ile ödüllendirildi | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Kars'ta başarı sinema ile ödüllendirildi

29 Mart 2018, Perşembe 10:57:07 Kaydet Paylaş
Kars'ta başarı sinema ile ödüllendirildi

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars'ın Kağızman İlçesinde Atatürk Ortaokulunda düzenlenen deneme sınavında ilk 7’ye girerek başarı gösteren öğrenciler sinema ile ödüllendirdi.
İlçede 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemindeki deneme sınavlarında başarı kaydeden öğrenciler okul yönetimi tarafından ödüllendiriliyor.
 
Atatürk Ortaokulunda deneme sınavında başarı gösteren 7 öğrenci ile birlikte tüm öğrenciler Kağızman Halk Eğitimi Merkezi’nde film izleme imkanı buldular. Atatürk ortaokulu Müdürü Efrail Deniz ve öğretmenleri de Halk Eğitimi Merkezi salonunda ödüllendirme kapsamında öğrencilerle birlikte film izledi. 
 
Başarılı öğrenciler yapılan bu etkinlikten memnun olduklarını belirterek, arkadaşlarıyla birlikte mısır yiyerek sinemada film izleme keyfi yaşadıkları için mutlu olduklarını söyleyerek yetkililere teşekkür ettiler.
 
Öğrencilerin başarısının kendilerine en güzel ödül olduğunu söyleyen Okul Müdürü Efrail Deniz: “Okulumuzdaki başarılı öğrencilerimizi çeşitli ödüllerle ödüllendiriyoruz. Bu başarı sadece bizim başarımız değil öğretmen ve öğrencilerimizin kendi başarılarıdır. Bu başarılarda emeği geçen ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup Bayşar'a filim izlememizi sağlayan Halk Eğitimi Müdürü Nusrettin Alp ve  teknik desteği sunan Ali Çelik beye teşekkür ederim” dedi. 
(H.H.A.)KARS/REVŞAN Ö.

 
Bu Haberin Manşeti :

Kars'ta başarı sinema ile ödüllendirildi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 480
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler