Kars'ta “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” etkinliği | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Kars'ta “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” etkinliği

18 Şubat 2018, Pazar 07:58:21 Kaydet Paylaş
Kars'ta “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” etkinliği

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kafkas Üniversitesi Genel Sekreterliği tarafından sürdürülen “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” çalışmaları kapsamında idari personele yönelik olarak Sarıkamış Kayak Merkezi’nde etkinlik düzenlendi.

Sosyal program, Kafkas Üniversitesi Genel Sekreterliği koordinesinde Sarıkamış Kayak Merkezi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen sosyal programda, yaklaşık 200 personel ve ailelerine Sarıkamış Kayak Merkezi’nde müzik dinletisi eşliğinde kış oyunları, sucuk ekmek ikramı, semaver çayı ikram edildi. Dileyenler kayak, kızak ve teleferik aktivitelerine katılarak keyifli bir gün geçirdi.

Üniversite idari personel ve aileleri, bu etkinliği düzenlenerek güzel bir zaman geçirilmesinin yanısıra çalışanların kaynaşmasına imkan sağlanmasından ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler.

Programın sonunda Kafkas Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Alpaslan Yüce çalışanların mutlu olduğu, değerli olduğu bir yönetim anlayışı ortaya koyacak adımları atmaya çalıştıklarını belirterek tüm çalışanlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bu tür faaliyetlerin devam edeceğini ifade eden Yüce, “Etkinlik kurum dışından bulduğumuz  sponsorluk sayesinde masrafsız olarak gerçekleştirildi. Üniversitemiz Devlet Konservatuvarı müzik grubu da bizi yalnız bırakmadılar. Sarıkamış MYO yönetimide organizasyonun düzenli yürümesinde önemli katkıları oldu.Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

(/H.H.A.)KARS/FİLİZ D.
Bu Haberin Manşeti :

Kars'ta “Mutlu Çalışan-Başarılı Kurum” etkinliği
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 367
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler