KENDİNİ YOKSULLARA ADAYAN GAMZE ÖZÇELİK | Hür Haber Ajansı

 

İndex

KENDİNİ YOKSULLARA ADAYAN GAMZE ÖZÇELİK

14 Aralık 2017, Perşembe 10:12:56 Kaydet Paylaş
KENDİNİ YOKSULLARA ADAYAN GAMZE ÖZÇELİK

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Gamze Özçelik uzun süredir kendini magazin dünyasından uzaklaştırarak yoksullara adadı. Ünlü oyuncu kurduğu dernek aracılığıyla hem Türkiye hemde yurt dışında yardıma muhtaç yoksul çocuklarla vakit geçirip ilgilenen Gamze Özçelik sevenlerinin taktirini kazanıyor.

Gamze Özçelik çok değil daha birkaç yıl önce ekranda izlenme rekorların yıldızıydı. İyi kazanıyor, adım attığı her yerde büyük ilgi görüyordu. Pırıltılı dünyanın en pırıltılı kişilerinden biriydi.

 

HEM İŞİNDEN HEM EŞİNDEN AYRILDI

Gamze Özçelik’i ekranın en güzel oyuncularından biri olarak tanımıştık. Çok izlenen bir dizide rol aldı. Orada tanıştığı rol arkadaşı Uğur Pektaş ile evlendi, bir çocuk sahibi oldu. Ama sonra eşinden de işinden de ayrıldı. Uzun süre sonra onu pırıltılı dünyanın uzağında bambaşka bir hayat sürdürürken gördü hayranları.

Manevi yanı ağırlıklı bir hayat süren Gamze Özçelik, sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanındaki yardıma muhtaç insanlara yardıma adadı kendini.

UMUDA KOŞANLAR DERNEĞİ

Hatta bu uğurda bir dernek bile kurdu. Umuda Koşanlar adını verdiği bu dernek aracılığıyla Türkiye’nin yanı sıra Bangladeş’deki yardıma muhtaç insanlara da yardım elini uzattı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURUYOR

Gamze Özçelik, ekibiyle birlikte sonra da Sudan’a uzandı. Hayat görüşü de geçmişten çok farklı bir yöne giden Gamze Özçelik, bu yardım faaliyetlerini Instagram sayfasında takipçilerine duyuruyor.

ŞÖHRETİ VE KAMERALARI ELİNİN TERSİYLE İTTİ

Gamze Özçelik, derneği aracılığıyla son olarak geçtiğimiz ay büyük bir insanlık dramının yaşandığı Arakan’a da gitti. Şöhreti ve kameraların karşısındaki yaşamı elinin tersiyle bir kenara itip kendini dünyanın dört bir yanındaki yoksullara yardım eli uzatmaya adayan Gamze Özçelik, Arakan’da çekilen bu pozunu “Bana Allah gerek, cihan kar etmez” notuyla paylaşmıştı.

 
Okunma : 382
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler