KOMİSER YARDIMCISI VE POLİS AÇIĞA ALINDI | Hür Haber Ajansı

 

İndex

KOMİSER YARDIMCISI VE POLİS AÇIĞA ALINDI

13 Şubat 2018, Salı 08:33:09 Kaydet Paylaş
KOMİSER YARDIMCISI VE POLİS AÇIĞA ALINDI

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Karaman’da kokoreççide garsonun kendileriyle ilgilenmediğini iddia ederek garsonu tokatlayıp darp eden daha sonra iş yeri sahibinin de başına silah doğrultan komiser yardımcısı ve olaya karışan polis memuru açığa alındı.

Karaman'da gittiği kokoreççide kendileriyle ilgilenmediği iddiasıyla garsonu tokatlayıp, tartıştığı iş yeri sahibini yumruklayarak başına tabanca doğrultan komiser yardımcısı E.E. ile olaya karışan meslektaşı B.Ş., haklarında başlatılan idari soruşturma kapsamında açığa alındı. Silahlarına el konulan polis memurlarıyla ilgili olayın ardından başlatılan adli soruşturmanın da devam ettiği öğrenildi.

 

Konya Emniyet Müdürlüğü Bosna Hersek Polis Merkezi'nde görevli komiser yardımcısı E.E. ve Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli özel harekat polisi B.Ş., izinlerini geçirmek için geldikleri Karaman'da, iki arkadaşlarıyla birlikte, Fatih Taşkıran'a ait kokoreççiye gitti. Komiser yardımcısı E.E. yemek yerken, yanına garsonu çağırdı ve iddiaya göre "Neden bizimle daha çok ilgilenmiyorsunuz?" diyerek kulağını çekip, tokat attı.

BAŞINA SİLAH DOĞRULTTU

Yemeğin ardından 4 kişi hesabı ödemek için kasaya gitti. Kasada duran işyeri sahibi Fatih Taşkıran, E.E.'ye, "Elemanımızın bir kusuru mu oldu, neden tokat attınız?" diye sordu. E.E. de tepki gösterip, Taşkıran'ı yumrukladı. Taşkıran da kasanın yanındaki kolonya şişesiyle polise vurarak karşılık verdi. Arbede sırasında E.E., tabancasını çıkartıp Taşkıran'ın başına doğrulttu.

 

 

 

(H.H.A)MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 228
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler