Köprü Genişletiliyor. İnönü Caddesi Trafiğe Kapatıldı! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Köprü Genişletiliyor. İnönü Caddesi Trafiğe Kapatıldı!

21 Eylül 2017, Perşembe 11:42:29 Kaydet Paylaş
Köprü Genişletiliyor. İnönü Caddesi Trafiğe Kapatıldı!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Bilindiği üzere İnönü caddesinde bulunan köprünün dar oluşu birçok kazanın oluşumuna sebebiyet verebilecek durumda. Bu durumun gerçekleşmemesi için yetkililer gerekli duyarlılığı göstererek köprüde genişletme çalışmalarına başladılar.

Kars'ta Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın talimatları doğrultusunda başlatılan yol, kaldırım, alt yapı ve köprü yapım çalışmaları her geçen gün ağını genişleterek devam ediyor. Faikbey, Subatan yolu ve şimdi de İnönü caddelerinde başlatılan yol kaldırım çalışmaları vatandaşları memnun ediyor.

İnönü caddesinde bülbül deresi üzerinde bulunan köprü kullanışsız ve trafik akışında tehlike oluşturması nedeniyle Kars Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılarak köprünün yıkımı gerçekleştirilerek yeni ve yayalarında rahatlıkla kullanabilecekleri köprü yapımına başlanıldı.

Dün sabah erken saatlerde İnönü Caddesi trafiğe kapatılmasının ardından köprünün yıkımına başlanıldı. Köprü yapımı yaklaşık 25 gün sürecek bu süre zarfında trafik akışı şehit Yusuf Bey caddesinden sağlanacak. 

[H.H.A]KARS/DİLAN.E.
Bu Haberin Manşeti :

Köprü Genişletiliyor.  İnönü Caddesi Trafiğe Kapatıldı!
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 491
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler