Mehmet Özdemir Ege Seramik’in ‘Kusursuz’ Birincisi | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Mehmet Özdemir Ege Seramik’in ‘Kusursuz’ Birincisi

16 Ekim 2016, Pazar 09:51:56 Kaydet Paylaş
Mehmet Özdemir Ege Seramik’in ‘Kusursuz’ Birincisi

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
'Kusursuz Güzellik' temasıyla bu yıl Ege Seramik tarafından doğa sevgisi ve çevre bilincini arttırmak amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasında Edirneli Fotoğrafçı Fatih Mehmet Özdemir birinci oldu.

Edirneli fotoğrafçıdan 'kusursuz' birincilik

Genç Fotoğrafçı Özdemir'in Kırıkkale'de güneşin batış anını kadraja yansıttığı unutulmaz manzara, yarışma kapsamında yaklaşık 3 bin fotoğraf arasından en yüksek oyu alıp birinciliği Edirne'ye getirdi.

Türkiye genelinde Ege Seramik tarafından 1 Ağustos ile 04 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 'Kusursuz Güzellik' konulu fotoğraf yarışması önceki gün sonuçlanırken, birincilik Edirne'ye geldi. Edirneli Fotoğrafçı Fatih Mehmet Özdemir'in Kırıkkale'de çektiği günbatımı anı yarışmaya katılan 3 bine yakın fotoğraf arasından en yüksek oyu alıp birinciliği kazandı. Doğanın güzelliklerine dikkat çekmek, doğa sevgisini ve çevre bilincini aşılamak amacıyla düzenlenen yarışmada Özdemir'in ardından Arda Basmacı ikinci Zihni Güler üçüncü oldu.

Öte yandan yarışmada birinci, ikinci ve üçüncü olarak derecelendirilen fotoğraflar, Türkiye'de ilk defa Ege Seramik tarafından kullanılan "Dijital Baskı Teknolojisi" ile seramik karoya basılarak, sahiplerine özel çerçeveli şekilde armağan edilecek.

( H.H.A ) EDİRNE





Okunma : 1416
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler