MERSİN’DE DEMET AKALIN RÜZGARI | Hür Haber Ajansı

 

İndex

MERSİN’DE DEMET AKALIN RÜZGARI

28 Aralık 2017, Perşembe 09:51:43 Kaydet Paylaş
MERSİN’DE DEMET AKALIN RÜZGARI

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Mersin’in Tarsus ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yıl dönümü sebebiyle Tarsus Spor Salonunda düzenlenen Kurtuluş Konserinde Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Demet Akalın hayranlarıyla buluştu.

İlk olarak yerel sanatçı Akın Çöken çıktığı sahnenin ardından Kilis Davul Şov izleyenleri hayran bıraktı. Ardından sahneye çıkan Kadir Somer şarkıları ile programa neşe kattı. Demet Akalın’ın konseri öncesi Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, konuşmasında kurtuluş etkinliklerinin Cuma günü Mevlid-Şerif okutarak başlattıklarını, 6 gün dolu dolu kutladıklarını belirtti. Başkan Can, şehitlerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. Mekanları cennet olsun kurtuluş bayramımız kutlu olsun. Yarınlarımız güzel ve umutlu olsun. Milli şairimiz istiklal Marşımızın yazarı merhum Mehmet Akif Ersoy’un yıldönümü, milli şairimizi rahmetle,minnetle ve şükranla anıyoruz. Mekanı cennet olsun dedi.

Tarsus’un 96. Kurtuluş yıldönümü kutlayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’da  Allah bir daha bu milleti kurtuluş mücadelesi yaşatmasın dedi.  Sahneye çıkan Demet Akalın, şarkılarıyla Tarsuslu hayranlarını çoşturdu.

 

 

 

 

 

(H.H.A)MERSİN /SÜNDÜZ E.
Bu Haberin Manşeti :

MERSİN’DE DEMET AKALIN RÜZGARI
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 413
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler