METRUK EVLER TEDİRGİN EDİYOR | Hür Haber Ajansı

 

İndex

METRUK EVLER TEDİRGİN EDİYOR

12 Haziran 2018, Salı 07:18:19 Kaydet Paylaş
METRUK EVLER TEDİRGİN EDİYOR

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars çayı kenarında bulunan yanık değirmen olarak adlandırılan bölgede oturan vatandaşlar büyük sorun olan uyuşturucu ve fuhuş yapanlara karşı kendi tedbirlerini kendileri alıyorlar.

Yusuf paşa mahallesi şelale sokak üzerinde oturan Akın Dilek isimli vatandaş ve onun gibi onlarca komşusu çevrede bulunan bazı vatandaşların olumsuz hareketleri ve uyuşturucu kullanmalarından duydukları rahatsızlıkların önüne geçmek için ilginç yöntemlere başvuruyorlar.

Akın Dilek; "Evim Kars çayı ve yanık değirmen olarak adlandırılan bu alanda bulunmaktadır. Ben ailemin daha güvenli ve daha sağlıklı korunaklı bir şekilde yaşaması için gece gündüz uyuşturucu kullananlar ve fuhuş yapanlara karşı mücadelemi sürdürmekteyim. Bulunduğum bu alanda onlarca ev var, ancak metruk binalar daha çok uyuşturucu kullanan şahıslar, alkol alan şahıslar ve hatta fuhuş yapanlar bile bu metruk binalara giriyorlar. Biz ve çevredeki komşularımız çok rahatsız oluyoruz bende çevrede ne kadar metruk bina var ise tamamının kapı ve camlarını kendi imkanlarımla kapattım şimdi sırada Kars çayı kenarında oturanlar var oralarda fuhuşun yoğun yaşandığı bir alan. Bende kendimce çözüm üretip Kars çayı ihata duvarına gelip oturmasınlar diye zift döküyorum artık başka çarem kalmadı" diyerek yetkililerden yardım bekliyoruz ifadesini kullandı.

(H.H.A)KARS/BÜLBÜL D.
Bu Haberin Manşeti :

METRUK EVLER TEDİRGİN EDİYOR
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 319
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler