ORHAN ERTANHANI ÖLDÜRDÜLER | Hür Haber Ajansı

 

İndex

ORHAN ERTANHANI ÖLDÜRDÜLER

25 Aralık 2017, Pazartesi 10:44:20 Kaydet Paylaş
ORHAN ERTANHANI ÖLDÜRDÜLER

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
TRT ‘nin eski spikeri Orhan Ertanhan son zamanlarda sosyal medyada ‘öldü’ haberi yapılan ünlülere dahil ettiler.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, sosyal medyanın son kurbanının TRT’nin eski spikeri Orhan Ertanhan olduğunu köşesine taşıdı.

 

Ali Eyüboğlu, eski TRT çalışanlarının Facebook’ta Orhan Ertanhan’ın öldüğünü yaydıklarını, fakat meşhur spikerin hayatta olduğunu vurguladı.

İşte Ali Eyüboğlu’nun bugünkü yazısından “TRT’nin eski spikerini yaşarken öldürdüler” başlıklı o bölüm:

İsimlerin, sözlerin kulaktan kulağa nasıl değiştiğinin ve “halk gazeteciliği”nin son kurbanı Orhan Ertanhan oldu. TRT emeklileri Fecabook’ta onu yaşarken öldürdü!

Nasıl mı oldu bu?

Eski TRT çalışanları, mesai arkadaşlarından Orhan Tan’ın öldüğünü birbirine haber vermeye başlar. Çok geçmeden Orhan Tan, Orhan Ertanhan olur…

Eski TRT’cilerin “kara haber”i çabuk yayılır ve Facebook’un en çok yorumlanan paylaşımları arasına girer. Facebook’ta öldürüp, cennete yolladıkları Ertanhan’la, merhum TRT’ciler Mesut Mertcan ve Cenk Koray’a selam gönderenler bile oldu.

Facebook’ta bunlar olurken evinde banyo yaptığı için sessize aldığı cep telefonuna bakan Ertanhan, onlarca yanıtsız çağrı görünce şaşırır. “Ne oldu da bu kadar insan aradı?” diyerek merak edip, tamamını döner, ama çoğu, korkudan olsa gerek telefonu açamaz.

 

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ AYTEN B.

Okunma : 419
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler