PAHALI YILBAŞI HEDİYESİYLE ‘MEGA EŞ’ UNVANINI KAZANDI! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

PAHALI YILBAŞI HEDİYESİYLE ‘MEGA EŞ’ UNVANINI KAZANDI!

19 Aralık 2017, Salı 13:08:33 Kaydet Paylaş
PAHALI YILBAŞI HEDİYESİYLE ‘MEGA EŞ’ UNVANINI KAZANDI!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Dev sanatçı Tarkan, eşi Pınar hanım’a yeni yıl hediyesi olarak yaklaşık 400 bin TL değerinde pırlanta küpe ve bilezik alarak ‘Mega eş Tarkan’ unvanını aldı.

Sanat dünyasında bu senenin en çok kazanan ismi olan Tarkan’dan eşi Pınar Tevetoğlu’na yılbaşı jesti… Son albümü, konserler, reklam anlaşmaları ve online müzik gelirleriyle 2017’de ortalama 50 milyon TL’yi cebine koyan meşhur sanatçı, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta vereceği konser için de 1 milyon 300 bin TL kazanacak. Şu sıralar Pınar Tevetoğlu ile Almanya’da olan Megastar, güzel eşine yılbaşı hediyesi için kesenin ağzını açtı.

 

ŞU AN EŞİYLE ALMANYA’DA

Geçtiğimiz gün Pınar Tevetoğlu’yla eşinin ailesini ziyaret eden sanatçı, Düsseldorf’taki bir alışveriş merkezinden de sevdikleri için hediyeler aldı. Eşi için dünyaca meşhur mücevher markası Tiffany&Co’dan çok şık tasarımlar beğenen Megastar, lüks yeni sene hediyeleriyle cömertliğini konuşturdu. Meşhur sanatçının eşi için Tiffany&Co’dan 66 bin dolarlık (yaklaşık 250 bin TL) pırlanta bileklikle 34 bin dolarlık (130 bin TL) bir çift yakut küpe aldığı öğrenildi.

AİLESİNİ DE UNUTMADI

Pınar Hanım’ın hediyeleri için ortalama 390 bin TL harcayan Tarkan, eşinin ailesini de unutmadı. Pınar Tevetoğlu’nun annesi, babası ve akrabaları için de çeşitli hediyeler alan meşhur sanatçı, bir defa daha eşinin ailesini mest etti. Alışveriş boyunca da hayranlarının yoğun alakasıyla karşılaşan Megastar, sevenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Mütevazı talepleri ve mütevazı yaşam tarzıyla bilinen Tarkan’ın iş sevdiklerine gelince kesenin ağzını açması ise “Lakabı gibi kalbi de mega” dedirtti..

 

 

 

 

 

(H.H.A)MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 370
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler