PARA İÇİN EVİNİ TERK EDEN MUSTAFA SANDAL! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

PARA İÇİN EVİNİ TERK EDEN MUSTAFA SANDAL!

14 Aralık 2017, Perşembe 12:34:55 Kaydet Paylaş
PARA İÇİN EVİNİ TERK EDEN MUSTAFA SANDAL!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Gazete yazarı Bülent Cankurt,Mustafa-Emina Sandal çifti için çarpıcı iddialarda bulundu.Mustafa Sandal 5 ay önce para yüzünden evini terk etmiş, diyen Cankurt yazısında bu iddialarda bulundu.

İşte Bülent Cankurt’un o yazısı:

Dokuz senesi resmi, 14 senedir beraber olan ve mutlulukları örnek gösterilen Mustafa- Emina Sandal çiftinin evliliğine nazar değdiği dedikodusu aybaşında kulislere bomba gibi düşmüştü!

Şok etkisi oluşturan bu habere ilk açıklama Mustafa Sandal’dan gelmiş, “Hiç bu şekilde bir konu yok. Gayet mutlu bir evliliğimiz var” demişti.

EŞİ HER SENE DEKORASYON YENİLİYORMUŞ

Ancak Sandal, atalarımızın dediği ‘Kol kırılır, yen içinde kalır’ lafını destur edinmiş anlaşılan! Çünkü yakın çevresinden öğrendim ki; evlilikleri hiç iyi gitmiyormuş ve üstelik Mustafa Sandal, ortalama beş ay önce eşi ve iki çocuğuyla yaşadığı evi terk etmiş!

Çiftin evliliğin çatırdaması hakkında pek çok rivayet ortaya atılmıştı. En çok da Emina Sandal’ın ülkesi Sırbistan’a dönüp şarkıcılığa devam etmek istemesi neden olarak gösterilmişti. Öğrendim ki, ayrılığı isteyen Emina Sandal değil Mustafa Sandal’mış. Nedeni de; Emina Sandal’ın müsrifliği…

Emina Sandal, 2010 senesinde oturmaya başladıkları Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarını neredeyse her sene yeni baştan dekore ettiriyormuş!

 
 
 
 
 
 
 
 
(H.H.A) MEKEZ/ SÜNDÜZ E.
Okunma : 340
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler