PARAMI ÇALIYOR DİYEREK KARISINA TAZMİNAT DAVASI AÇTI | Hür Haber Ajansı

 

İndex

PARAMI ÇALIYOR DİYEREK KARISINA TAZMİNAT DAVASI AÇTI

25 Aralık 2017, Pazartesi 08:06:56 Kaydet Paylaş
PARAMI ÇALIYOR DİYEREK KARISINA TAZMİNAT DAVASI AÇTI

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
İstanbul’ da her akşam karısının cüzdanından para çalmasından şüphelenen koca eve gizli kamera yerleştirip olayı kanıtlayan koca, karısından 500 bin lira tazminat ve boşanma davası açtı.

Her gece salonda bıraktığı pantolonundan devamlı para eksildiğini fark eden Mehmet İ., eşi Anıl İ.’den şüphelendi. Gizli kamerayla banyodayken eşinin para aldığını görüntüledi. Boşanma kararı alıp görüntüleri mahkemeye sundu. Mehmet İ. eşine 500 bin TL tazminat davası açtı.

 

PANTOLONUNUN CEBİNDEN PARA EKSİLDİĞİNİ FARK ETTİ

İstanbul’da oto galerisi işleten Mehmet İ., bir sabah pantolonunun cebinden para eksildiğini fark etti. Başta parayı kaybettiğini düşünen Mehmet İ. bu vaziyete aldırış etmedi. Cebinden ve cüzdanından devamlı para eksilen galerici, evine gizli kamera yerleştirdi. Sonrasında da pantolonu ve cüzdanını salonda bırakıp banyoya girdi. Kameranın kayıtta olduğu esnada Anıl İ., eşinin cüzdanından bir miktar para alarak salondan ayrıldı. Kameranın kaydettiği bu anların sonrasında eşiyle münakaşa yaşayan Mehmet İ. boşanma kararı aldı.

”BENİ PARA KAYNAĞI OLARAK GÖRÜYOR”

Dilekçesinde eşinin yemek pişirmediğini ve temizlik yapmadığını söyleyen Mehmet İ., “Verdiğim kredi kartından her ay 2 bin lira para çekmekte. Her gün evden çıkarken ihtiyaçları için 100 lira veriyordum. Bunu yapması beni çok üzdü. Beni para kaynağı olarak görüyor, parayı da annesinin evine harcıyor” şeklinde konuştu.

500 BİN TL TAZMİNAT İSTEDİ

Eşiyle olan münakaşalarının ses kaydını da alan ve bunları mahkemeye sunan Mehmet İ. dilekçesinde “İş yerinde eşimin de bulunduğu bir aile toplantısı yapıyorduk. Bu esnada münakaşa yaşadık. Bana hakaret ve tehditlerde bulundu, yumruk attı, kolumu ısırdı. Odanın kapısını kilitleyerek, beni balkondan atmaya çalıştı” diyerek konuştu. Eşinin defalarca onurunu kırdığını söyleyen Mehmet İ., boşanma davası açarak çocuğunun velayetinin kendine verilmesini, öte yandan 250 bin TL manevi, 250 bin TL maddi tazminat istedi.

“BENİ ALDATTI”

Kocasının para çalmakla suçladığı Anıl İ. ise, karşı boşanma davası açtı. Aldatıldığını ileri süren Anıl İ., hakkındaki iddiaları yalanladı. Parayı eşinin bilgisi dahilinde cüzdanından aldığını, bu esnada kameranın kaydettiğini söyleyen Anıl İ. de 150 bin TL manevi 100 bin TL maddi tazminat talep etti.

 

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ AYTEN B.

Okunma : 390
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler