PKK ya Kış Darbesi! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

PKK ya Kış Darbesi!

09 Kasım 2017, Perşembe 11:32:20 Kaydet Paylaş
PKK ya Kış Darbesi!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Son bir hafta içinde bin 476 operasyonla PKK'ya kış darbesi vurulurken, yağışlarla yükselen nehri geçen Mehmetçik'in fotoğrafı operasyonlara damgasını vurdu.

 

TSK, terör örgütü  PKK'ya bin 476 operasyonla ağır darbe vurdu. 80 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonlara, zorlu doğa şartlarına meydan okuyan Mehmetçik'in görüntüsü damga vurdu.

BİN 476 OPERASYON YAPILDI

Son bir hafta içerisinde,  Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH),  Jandarma  Komando Birlikleri ile İç Güvenlik operasyonları çerçevesinde  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Hava ve Kara unsurlarınca bin 476 operasyon yapıldı.

MEHMETÇİK BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Yurt içinde devam eden bu terör operasyonlarında 68'i ölü, 6'sı sağ, 6'sı ise teslim olan toplam 80 terörist etkisiz hale getirildi. Fotoğrafta doğuda artık kışın başladığı yükseklerde yağışların kara döndüğü bölgede, yağışlarla canlanan bir nehri geçmeye çalışan Mehmetçikler görülüyor. Mehmetçikler terör operasyonlarının sürdüğü bölgelerde yağmur, çamur, kar, kış, demeden görevlerini yerine getirmeye devam ediyor.

İşte Mehmetçik'in nehri geçtiği o an:

 

 

 

(H.H.A.)MERKEZ/DİLAN.E.

Okunma : 504
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler