Rahmi Doğan Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Rahmi Doğan Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

27 Aralık 2017, Carşamba 08:22:14 Kaydet Paylaş
Rahmi Doğan Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars Valisi Rahmi Doğan, belirli periyotlarla devam ettirdiği okul ziyaretleri kapsamında bugün de Kars Anadolu İmam Hatip Lisesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve okul yöneticileri tarafından karşılanan Vali Doğan, ilk olarak Kur’an-ı Kerim okuma sınıfını ziyaret etti. Öğrencilerin ders işleyişini bir süre takip eden Vali Doğan, daha sonra öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Sınıfları ziyaretinde Arapça dil sınıfı oluşturmak isteyen bir öğretmenin isteğini geri çevirmeyen Vali Doğan, sınıf oluşturulması için ilgililere talimat verdi. Vali Doğan ayrıca okula fizik, kimya ve biyoloji derslerinin işlenebileceği bir laboratuvar kurulması için de talimatı vererek gereken her türlü desteği vereceğini belirtti. Diğer sınıfları da tek tek gezerek öğrenciler ile sohbet eden Vali Doğan, daha sonra öğretmen ve yöneticilerle bir toplantı yaptı.

Toplantıda öğretmenlere gelecek nesillerin yetiştiricileri oldukları için büyük sorumlulukları bulunduklarını hatırlatarak onlardan sadece ders konularını öğretmemelerini, ülke ve dünya gündeminin de içinde bulunduğu güncel konuların öğrencilere anlatılarak bilinçli bir birey olarak yetiştirmelerini istedi.

 

 

 

 

 

 

(H.H.A.)KARS/ FİLİZ D.

 
Bu Haberin Manşeti :

Rahmi Doğan Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 363
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler