RUS UÇAĞINDA KAVGANIN SEBEBİ ÇORAP KOKUSU 1 KİŞİ AĞIR YARALI | Hür Haber Ajansı

 

İndex

RUS UÇAĞINDA KAVGANIN SEBEBİ ÇORAP KOKUSU 1 KİŞİ AĞIR YARALI

26 Aralık 2017, Salı 07:54:22 Kaydet Paylaş
RUS UÇAĞINDA KAVGANIN SEBEBİ ÇORAP KOKUSU 1 KİŞİ AĞIR YARALI

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Rusya’nın başkenti Moskova’dan Kaliningrad’a seferini yaptığı bir uçakta iki kişi arasında çorap kokusu yüzünden kavga başladı. Yolculardan bir diğer yolcuyu bıçakla yaraladı.

rusya’nın Baltık Denizi kıyısında yer verilen Kaliningrad’a giden bir uçakta iki yolcu arasında “kokan çoraplar” yüzünden münakaşa çıktı. Kavga gittikçe büyüyünce, yolculardan biri diğerini bıçakladı.

BIÇAKLAYAN 54 YAŞINDA

Geçtiğimiz hafta yaşanan olayın detayları ortaya çıktı. Kaliningrad polisi tarafından yapılan açıklamada, 54 yaşındaki yolcu, 31 yaşındaki yolcuyu ağır yaralama suçlamasıyla gözaltına alındı.

10 SENE HAPİS CEZASI ALABİLİR

Russian Today’de yer verilen habere göre İki yolcunun yol boyu tartıştı. Sözlü münakaşa, uçağın piste indiği ana kadar devam etti. O esnada münakaşa şiddetli bir kavgaya dönüştü ve 54 yaşındaki diğerini bıçaklayarak yaraladı. Polis tarafından yapılan açıklamada, gözaltına alınan kişinin suçlu bulunması halinde 10 sene hapis cezası alabileceği ifade ediliyor.

Benzer bir olay geçtiğimiz haftalarda Hindistan’da da meydana gelmişti. Hint polisi, bir otobüste kargaşaya yol açan “kirli çoraplar” nedeniyle bir Hint vatandaşını tutuklamıştı.

 
Okunma : 403
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler