SAMUEL ETO’O FENERBAHÇE TRANSFERİ | Hür Haber Ajansı

 

İndex

SAMUEL ETO’O FENERBAHÇE TRANSFERİ

14 Aralık 2017, Perşembe 13:26:20 Kaydet Paylaş
SAMUEL ETO’O FENERBAHÇE TRANSFERİ

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Antalyaspor’dan ayrılma kararı alan Samuel Eto’o’yu devre arasında transfer etmek isteyen Fenerbahçe girişimlere başladı.

Antalyaspor’la yolları ayırmaya karar veren Kamerunlu golcü Eto’o hakkında sıcak bir gelişme meydana geldi. Fenerbahçe, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Eto’o için girişimlere başladı.

Ali Şafak Öztürk’ün istifasının sonrasında yönetim krizi yaşayan ve ağır borç yükü altında bulunan Antalyaspor’da yıldız futbolcuların vaziyeti belirsizliğini korurken, ilk olarak Samuel Eto’o takımdan ayrılmaya karar verdi. 36 yaşındaki golcü, sezon sonunda Mallorca’ya gitmeyi hedeflese de, Fenerbahçe’den aracılar vasıtasıyla gelen işaretler vaziyeti değiştirdi.

6 AYLIK FENERBAHÇE’YE GELECEK

Buna göre eğer planlar gerçekleşirse, Eto’o ara transferde öncelikle 6 aylığına kiralık olarak Fenerbahçe’ye gelecek, sezon sonunda ise taraflar tekrar masaya oturacak.

Kamerunlu golcünün ağır mali yükünden kurtulmak isteyen Antalyaspor’un da bu transfere onay vereceğine kesin gözüyle bakılıyor. Öbür yandan Güney ekibinin başkan adayı Sancar Biçikçi de seçilmesi halinde, krizden kurtulmak için başta Samir Nasri ve Menez olmak üzere yıldızları satacağını açıkladı.

AYRILMAKTA KARARLI

Biçikçi, Eto’o’nun kalmasından yana olduğunu belirtse de takımdaki huzuru kaçan yıldız futbolcunun ayrılmakta kararlı olduğu ifade edildi. Samuel Eto’o’ya Fenerbahçe ve Mallorca’nın dışında ABD ve Çin’den de teklifler var.

 

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 735
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler