Sarıkamış a Erken Rezervasyonlar Başladı | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Sarıkamış a Erken Rezervasyonlar Başladı

07 Ağustos 2017, Pazartesi 09:04:23 Kaydet Paylaş
Sarıkamış a Erken Rezervasyonlar Başladı

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Geçtiğimiz yıl kış aylarında kayak sezonunun açılmasıyla otel doluluk oranlarının yüksek olması sebebiyle, kayak severler erken rezervasyon yaptırmaya başladılar.

Türkiye’nin önemli kayak merkerzlerinden biri olan Cıbıltepe  Kayak Merkezi, sadece yerli değil yabancı turistlerinde en çok tercih ettiği yerlerden biri haline geldi. Gelişmiş kayak altyapısı ve kristal karı dikkat çeken kayak merkezine erken rezervasyonlar başladı.

Sarıkamış’ta bulunan bir Otel Müdürü Mehmet Saraçoğlu, kış mevsimine dair gelen rezervasyonlarla ilgili şöyle konuştu: “Geçen seneki doluluklar nedeniyle, bu sene kayak sezonuna talepler, 3 ay daha erken gelmeye başladı. Bu sene otel olarak, kayak sezonunda yüzde 35 bir büyümeyi öngörüyoruz” dedi.

Mehmet Saraçoğlu, “Bir önceki seneye göre, bu yılın ilk yarısında rezervasyon oranımız yüzde 20 arttı. Bazı tarihler şimdiden doluya yakın olduğu için önceden rezervasyon yaptırmadan oda bulmak mümkün değil. Sadece odalarda değil, toplantı salonlarında da yoğunluk oluşmaya başladı” diye konuştu.

(H.H.A.)KARS/KÜBRA S.

 
Bu Haberin Manşeti :

Sarıkamış a Erken Rezervasyonlar Başladı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 713
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler