Sarıkamış'ta bayramlaşma töreni | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Sarıkamış'ta bayramlaşma töreni

13 Ağustos 2019, Salı 06:57:46 Kaydet Paylaş
Sarıkamış'ta bayramlaşma töreni

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Belediye Düğün Salonunda düzenlenen törene, Sarıkamış Kaymakamı Recep Koşal, Piyade Albay Ahmet İşler, Sarıkamış Belediye Başkanı Harun Hayali, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire amirleri, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı. 

Kaymakam Koşal, bayramların, birlik ve beraberliğin, sevgi ve saygının, kaynaşmanın en üst düzeyde olduğu müstesna günler olduğunu söyledi. Koşal, "Tarihiyle, turizmiyle, doğasıyla ülkemizin ve bölgemizin güzide yeri olan Sarıkamış'ta, birlik beraberlik içerisinde Kurban Bayramı'nı idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. İnsanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bayramlar bir fırsat olarak görülmelidir. Bütün İslam aleminin, ülkemizin ve Sarıkamış'ın Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum" dedi. 

Törenin ardından protokol mensupları, İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığını gezerek buradaki polis ve askerlerin bayramını kutladı. Protokol üyeleri daha sonra Sarıkamış Devlet Hastanesini ziyaret ederek, burada yatan hastalara çeşitli hediyeler vererek şifa diledi. 
Bu Haberin Manşeti :

Sarıkamış'ta bayramlaşma töreni
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 81
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler