SERKA’dan kamu kurumlarına altyapı desteği | Hür Haber Ajansı

 

İndex

SERKA’dan kamu kurumlarına altyapı desteği

11 Eylül 2019, Carşamba 07:48:39 Kaydet Paylaş
SERKA’dan kamu kurumlarına altyapı desteği

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak bu yıl beşincisini açtığı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı için bilgilendirme toplantısı düzenledi

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde faaliyet yürüten Serhat Kalkınma Ajansı, kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, mahalli idareler ile mahalli idare birliklerine yönelik çıktığı proje teklif çağrısı için bilgilendirme toplantısı düzenledi. Ajansın Kars’taki hizmet binasında düzenlenen toplantıya SERKA Genel Sekreteri Oktay Güven ile kent merkezi ve ilçelerdeki kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

SERKA Program Yönetim Birimi uzmanlarından Çağrı Esatoğlu, 2019 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı-5’in amaç ve öncelikleri, toplam program bütçesi, proje limit ve süreleri, uygun başvuru sahipleri, örnek projeler ve başvuru işlemleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Toplantı soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Öte yandan, Ajans tarafından potansiyel yararlanıcılara 16-20 Eylül 2019 tarihleri arasında Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars’ta proje yazma eğitimi verilecek.
Bu Haberin Manşeti :

SERKA’dan kamu kurumlarına altyapı desteği
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 186
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler