SEVGİLİSİNDEN CİMRİ OLDUĞU İÇİN AYRILMIŞ! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

SEVGİLİSİNDEN CİMRİ OLDUĞU İÇİN AYRILMIŞ!

26 Aralık 2017, Salı 10:15:02 Kaydet Paylaş
SEVGİLİSİNDEN CİMRİ OLDUĞU İÇİN AYRILMIŞ!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Murat Dalkılıç’ la anılan Hane Erçel’in Mehmet Dinçerler ile olan ilişkisini neden bitirdiği anlaşıldı. Adamının çok cimri olması Hande Erçel’i kızdırdı.

Ünlü popçu Murat Dalkılıç’la yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel’in eski sevgilisi Mehmet Dinçerler’le ayrılığının ardındaki sır perdesi aralandı. 2 ay beraber olduğu Dinçerler’le tek kare dahi görüntü vermeyen oyuncu, iddiaya göre genç işadamının elini cebine atmamasından şikayetçi olunca aşka son verdi.

Ayrılık sonrası “Artık işimle gündemde kalmak istiyorum” açıklamasını yapan Erçel’in yakın dostlarına “Mehmet, iyi bir insandı ama çok cimriydi. Hiç para harcamıyordu” diyerek dert yandığı öğrenildi. Uçankuş’un haberine göre, Erçel’in, babasına ait kahve zincirinin başına geçerek kısa zamanda başarılı olan 25 yaşındaki Dinçerler’in işkolikliğinden şikayetçi olduğu da iddia edildi. Aşkıyla baş başa kalmayı arzu eden güzel oyuncu, iddiaya göre iş adamının devamlı kendisine ait kafeye gitmek istemesinden de bıkınca aşkı noktaladı. Genç yaşına karşın iş yaşamında başarıyı yakalayan Dinçerler’in yüzü aşkta gülmedi.

Dalkılıç ise Hande Erçel, Çubuklu Vadi Konakları’ndaki evine taşınınca aşkı için kesenin ağzını açıp villanın dekorasyonunu yenilemişti.

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 358
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler