Şevket Çoruh: İnsanların yandaşlığa zorlandırılması kanıma dokundu | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Şevket Çoruh: İnsanların yandaşlığa zorlandırılması kanıma dokundu

02 Nisan 2017, Pazar 10:31:51 Kaydet Paylaş
Şevket Çoruh: İnsanların yandaşlığa zorlandırılması kanıma dokundu

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Oyuncu Şevket Çoruh'un 'Baba Sahne'si bugün açılıyor. Açılış öncesi konuşan Çoruh, İrfan Değirmenci'nin işinden kovulmasının ardından verdiği desteği "Şevket Çoruh olarak tepkimi ortaya koydum" sözleriyle açıkladı.

Sinema ve tiyatro oyuncusu Şevket Çoruh, Kanal D'deki işinden referandumda "Hayır" diyeceğini açıkladığı için kovulan İrfan Değirmenci'ye desteğiyle ilgili olarak "Ben Arka Sokaklar dizisine devam ediyorum. Bir referandum var ve bu seçimde nasıl görüş bildirdiğimi söyledim ve böyle görüş bildirmenin de yasak olmaması gerektiğini yazdım. İnsanlara seçme ve seçilme hakkı verildiğini ve demokratik bir ülkede yaşadığımızı her defasında söyleyen insanların, farklı görüşlere bu kadar katı ve kuralcı davranması, insanları ayrıştırması, yandaşlığa zorlanması bir insan olarak kanıma dokundu. Şevket Çoruh olarak tepkimi ortaya koydum" sözleriyle yorumladı.

Değirmenci'nin referandumda hayır oyu kullanacağını açıklamasının ardından Kanal D'den kovulmasıyla, aynı kanalda bir dizide oynayan Çoruh "Ben de HAYIR diyorum. Beni de kovun" demişti

( H.H.A ) KARS/ G.D

Okunma : 699
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler