Son Dakika! Akşener Seçimden Sonra İlk Kez Konuştu: Aldığımız Sonuç Bir Kazanımdır | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Son Dakika! Akşener Seçimden Sonra İlk Kez Konuştu: Aldığımız Sonuç Bir Kazanımdır

26 Haziran 2018, Salı 10:53:20 Kaydet Paylaş
Son Dakika! Akşener Seçimden Sonra İlk Kez Konuştu: Aldığımız Sonuç Bir Kazanımdır

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Son dakika! İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim sonrası ilk kez konuştu. Akşener "Aldığımız sonuç bir kazanımdır" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, parti genel merkezinde, yeni seçilen milletvekilleri ve Genel İdare Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Seçim sonrası ilk kez konuşan Akşener, "Aldığımız sonuç bir kazanımdır" dedi. Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"BENİM BAŞKANLIĞIMDA KARAR ALINDI"

"Tabloyu değerlendirerek yol haritası çizmelerini talep ettim. Buradan çıkacak karara uyacağımı belirttim. Genel İdare Kurulumuzun kararı imkansızlıklar içinde alınan bu sonucu umudu artıran bir kazanım olduğu yönündedir. Genel İdare Kurulumuz ülke siyasetin merkezine yerleşmiş İYİ Parti'nin benim genel başkanlığımda yola devamının arkasında olduklarını belirtmişlerdir. Kendilerine huzurlarınızda bu güvenleri için teşekkür ederim."

"İYİ PARTİ MERKEZ PARTİ EKSİKLİĞİNİ GİDERMİŞTİR"

"Ben ve dava arkadaşlarım partinin kuruluş süreci ve sonrasında kararlılığımızdan bir an bile vazgeçmedik. İktidar tarafından sayısız engel ve iftiralarla karşılaştık. Genel İdare Kurulumuz şahsıma tam desteğini ifade etmiştir. Meclis'te milletvekillerimiz var, grubumuzla birlikte daha etkin bir mücadele vermeye kararlıyız. İYİ Parti merkez parti eksikliğini gidermiştir.

Tüm teşkilatımızla birlikte bizlere düşen İYİ Parti'nin güvenilir bir yapı olduğunu göstermektir. Aziz milletimize üyelerimize gösterdikleri insan üstü çaba için teşekkür ediyorum. Özellikle gençlere ayrıca teşekkür ediyorum. Sosyal medya ve sokakta ellerinden geleni yaptılar. Bugün artık İYİ Parti ve kadroları siyasetimizin orta noktasında yerini almıştır."

(H. H. A. ) KARS/RUKIYE.A

Okunma : 282
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler